Jauns biroja mazo uzņēmumu advokāts paskaidrots

Senātā ir ieviesti tiesību akti, kas izveidos Mazo uzņēmumu kapitāla veidošanas advokāta biroju Vērtspapīru un biržu komisijā (SEC).

Likumdošana, kas ir divpusējs pasākums, kas pazīstams kā „SEC Small Business Advocate Act 2015” S. 2867, radītu biroju, kas pārstāvētu mazo uzņēmumu īpašnieku un investoru intereses, un kalpotu kā neatkarīga balss, lai nodrošinātu, ka viņiem ir vieta pie galda tā kā federālā valdība pieņem jaunus noteikumus par to, kā mazie uzņēmumi var piesaistīt finansējumu un piekļūt resursiem, kas nepieciešami, lai gūtu panākumus. Birojs tiks veidots, pamatojoties uz Ieguldītāju advokāta biroju, kas izveidots ar Dodd-Frank likumu.

Likumprojekts nodeva Parlamentam vienbalsīgi un patlaban atrodas Senāta Banku komitejā, kur tā saņem plašu akceptu.

Mazo uzņēmumu advokāta paskaidrojums

Small Business Investors Alliance (SBIA) prezidents Brett Palmer, politikas organizācija, kas pārstāv zemākos vidējā tirgus privātā kapitāla fondus un ieguldītājus, un aģentūra, kas galvenokārt ir atbildīga par tiesību aktu popularizēšanu, izskaidroja jaunā Mazās uzņēmējdarbības advokāta biroja mērķi tālrunī intervija ar Small Business Trends:

"SEC nav paredzēts vai koncentrēts uz mazo uzņēmumu kapitāla veidošanu," sacīja Palmer. „Jauns Mazo uzņēmumu advokātu birojs varētu sniegt neatkarīgu viedokli par mazo uzņēmumu problēmām, jo ​​īpaši par to, kā SEC var palīdzēt veicināt kapitāla veidošanu, lai palīdzētu šiem uzņēmumiem attīstīties. Šādas papildu balss ievadīšana SEC sniegs ļoti nepieciešamo ieskatu un sniegs ieguldījumu mazo uzņēmumu viedokļos, kuri pašlaik nesaņem pietiekamu Komisijas uzmanību. ”

Saskaņā ar Palmeru jaunā biroja galvenie pienākumi, kā norādīts tiesību aktos, ietver:

  • Nodrošināt pastāvīgu struktūru neatkarīgai balsijai SEC;
  • Ik gadu ziņot Senāta Banku komitejai un Mājokļu finanšu pakalpojumu komitejai par iepriekšējā gada progresu un nākamā gada mērķiem;
  • Izaicinājums un atgriezeniskā saite par ierosinātajiem un galīgajiem noteikumiem un rīkojumiem, lai nodrošinātu pozitīvu ietekmi uz mazajiem uzņēmumiem un to ieguldītājiem;
  • Pašreizējās SEC mazo un jauno uzņēmumu padomdevējas komitejas formalizēšana kā pastāvīga mazo uzņēmumu padomdevēja komiteja.

Palmer teica, ka, lai gan nav burvju nūjiņa, birojs piespiedīs SEC apsvērt mazo uzņēmumu intereses attiecībā uz kapitāla veidošanu.

„Ilgtermiņā Mazo uzņēmumu advokātu birojs mazajiem uzņēmumiem atvieglos piekļuvi kapitālam un dosies sabiedrībai,” sacīja Palmer. „Tagad, kad kāds pievērš uzmanību, SEC būs jāvērtē mazo uzņēmumu vajadzības jebkurā politikā, ko tā izstrādā.”

Senatori atsaucas uz Small Business Advocate Act sponsorēšanas iemesliem

Tiesību aktus ieviesa senatori Dean Heller (R-NV), Heidi Heitkamp (D-ND) un Gary Peters (D-MI). Likumprojekts kalpo kā papildpasākums rēķinam, ko 2015. gada oktobrī ieviesa kongresmeni John Carney (D-DE), Ander Crenshaw (R-FL), Sean Duffy (R-WI) un Mike Quigley (D-IL).

„Mazie uzņēmumi veido 98 procentus no Mičiganas uzņēmumiem un nodarbina 50 procentus no Michigan darbaspēka, taču bieži vien viņiem nākas saskarties ar federālo noteikumu ievērošanu, ko izdevusi Vērtspapīru un biržu komisija (SEC), kas nenošķir lielos un mazos uzņēmumus,” Sen Sen t Peters teica e-pastā uz Small Business Trends, norādot iemeslus rēķina sponsorēšanai. “Tā kā piekļuve kapitālam ir ļoti svarīga, lai mazie uzņēmumi gūtu panākumus, viņiem ir jābūt balss, kad runa ir par iespējamiem noteikumiem, kas ietekmētu viņu spēju piekļūt nepieciešamajiem resursiem.”

Piemēram, Peters minēja, kā maziem starta uzņēmumiem, kas ir publiski pieejami, lai piesaistītu vairāk kapitāla, ir jāreģistrējas SEC un jāaizpilda tādas pašas atbilstības un ziņošanas prasības kā lielajām korporācijām, bet ar mazāk darbinieku un resursu nekā lieliem uzņēmumiem, radot spriedzi starta finansēm. un uzņēmējdarbību.

„Šis tiesību akts nodrošinātu, ka mazajiem starta uzņēmumiem ir balss noteikumu izstrādes procesā, lai to unikālās vajadzības un bažas, piemēram, mazāk resursu vai mazāku personālu, varētu ņemt vērā, jo SEC nosaka jaunus noteikumus,» teica Peters.

Senāts Heitkamps sagatavotā paziņojumā dalījās ar iemesliem, kāpēc tika atbalstīti tiesību akti: „Ziemeļdakotas mazie uzņēmumi rada darba vietas un ekonomiskās iespējas mūsu kopienās - un, kad viņi veido 96 procentus no mūsu valsts darba devējiem, viņi ir pelnījuši vietu pie tabula. Mūsu vienprātība, divpartiju likumprojekts dotu mazajiem uzņēmumiem … balsu ar federālo aģentūru, kas pieņemtu daudzus no šiem lēmumiem, tāpēc federālie noteikumi nav tikai rakstīti tikai lieliem uzņēmumiem, bet gan mudina jaunus uzņēmējus ieviest jauninājumus un attīstīties. ”

Atbildot uz senatoru sponsorēšanu, SBIA izveidoja vēstuli, kuru parakstīja ASV Tirdzniecības palāta, Mazo uzņēmumu un uzņēmējdarbības padome, Uzņēmumu izaugsmes asociācija, Nacionālā mazo uzņēmumu asociācija un līdzīgas organizācijas, pateicoties viņiem par kritiskās nepieciešamības atzīšanu sniegt mazajiem uzņēmumiem neatkarīgu balsi SEC un paaugstināt kapitāla veidošanas veicināšanas nozīmi.

„Abu pušu uzņēmēji un kongresa locekļi ir neapmierināti ar to, ka SEC nav rīkojusies attiecībā uz saprātīgām idejām un reformām, lai mazajiem uzņēmumiem būtu vieglāk ievērot sarežģītus vērtspapīru likumus, kā arī uzlabot kapitāla veidošanu un piekļuvi,” sacīja Karen Kerrigan, prezidents Mazās uzņēmējdarbības un uzņēmējdarbības padomes vadītājs, viens no vēstules parakstītājiem.

„Iekšējais un neatkarīgais mazo uzņēmumu advokāts nodrošinās, ka nepieciešamās izmaiņas un reformas tiks pārskatītas un īstenotas,” sacīja Kerrigans. „Turklāt advokāts varēs izskatīt ierosinātos noteikumus no mazo uzņēmumu viedokļa un sniegt tūlītēju atgriezenisko saiti par šādu ietekmi. Mazo uzņēmumu sargsuns SEC sāks pasauli atšķirībām jaunizveidotiem uzņēmumiem un mazajiem uzņēmumiem. ”

Saskaņā ar ASV Mazās uzņēmējdarbības administrācijas sniegto informāciju mazie uzņēmumi veido gandrīz pusi no valsts privātā sektora darbaspēka un rada aptuveni divas trešdaļas no valsts jaunajām darbavietām. Pastāvot spēcīgākam balsojumam SEC, ir izšķiroša nozīme mazo uzņēmumu izaugsmē, jo īpaši attiecībā uz ieguldījumiem un kapitāla veidošanu. Tieši tas būtu tāds, kāds paredzēts Mazo uzņēmumu advokātu likumā.

SEC Foto caur Shutterstock