Tehniskā personāla darba apraksts

Tehniskie speciālisti uzlabo uzņēmuma operētājsistēmas un infrastruktūru. Tās pārskata iekšējos procesus, mehānismus un procedūras, regulāri pārbauda sistēmas efektivitāti un nodrošina ikdienas uzturēšanas darbus, lai apmierinātu biznesa prasības.

Darba aktivitātes

Tehniskais analītiķis instalē un modernizē programmatūru klienta vidē, sniedz norādījumus par lietojumprogrammu funkcionalitāti un nodrošina, ka programmatūras opcijas atbilst klientu prasībām. Analītiķis pieņem arī lēmumus, risina sarežģītas problēmas un novērtē darbības datus, lai nodrošinātu atbilstību sistēmas drošības standartiem.

$config[code] not found

Spējas un rīki

Tehniskajam analītiķim jābūt labam redzējumam, analītiskai un programmēšanas spējai un efektīvām komunikācijas prasmēm, saskaņā ar O-Net OnLine. Lai veiksmīgi veiktu nepieciešamos uzdevumus, tehniskais analītiķis bieži izmanto lieldatoru datorus, konfigurācijas pārvaldības programmatūru un Web platformas izstrādes programmatūru, piemēram, HyperText iezīmēšanas valodu vai HTML.

Atnācis jums ar Sapling

Kvalifikācijas un darba samaksa

Uzņēmumi izvēlas darba meklētājus ar bakalaura grādu datorzinātnēs vai informācijas sistēmās, lai aizpildītu tehnisko analītiķu vakances. Pēc karjeras resursu portāla Patiešām, tehniskais analītiķis nopelnīja vidējo gada algu 80 000 ASV dolāru apmērā.