Atzinuma sagatavotāja darba apraksts

Meklējat veidu, kā apvienot zīmējumu un tehnoloģiju? Atzinuma sagatavotājs pārvērš idejas par detalizētiem plāniem inženierzinātņu, ražošanas vai būvniecības nozarēm. Parasti, izmantojot datoru projektēšanas un izstrādes programmatūru, referenti izstrādā tehniskus rasējumus, kas kalpo kā vizuāls ceļvedis ražošanas vai būvniecības laikā. Termins "izstrādātāji" ir dzimumu neitrāls termins, kas kļūst arvien izplatītāks lietošanā, jo laukā kļūst arvien vairāk sieviešu.

$config[code] not found

Darba apraksts

Ar arhitektiem un inženieriem nododot izpratni par projekta apjomu un prasībām. Izmantojot gan manuālus zīmējumus, gan datorizētas lietojumprogrammas, piemēram, datorizētu noformējumu, projekta autors izveido divpusējus un trīsdimensiju gala projekta attēlojumus. Kad projekti ir pabeigti, arhitekti un inženieri tos izskata un lemj par nepieciešamajām izmaiņām. Pēc tam referents sagatavo pārstrādātos apmetumus.

Darba meklēšana

Izglītības iestādes, kas sagatavo sagatavotājus, parasti uztur karjeras pakalpojumu biroju, lai palīdzētu absolventiem atrast darbu. Referenti var piekļūt arī tīklošanas un izglītojošiem resursiem, pievienojoties Amerikas dizaina izstrādes asociācijai vai ADDA, profesionālajai sertifikācijas organizācijai. Piemēram, valsts ADDA sponsorē nozares pasākumus un publikācijas, savukārt vietējās nodaļas nodrošina nodarbinātības resursus. Laikrakstu sludinājumi un interneta darba dēļi ir citi darba vietu avoti. Inženieru atzinuma sagatavotāja darba aprakstā tiks izklāstīts, kas jums jāzina, lai varētu pretendēt uz darbu šajā jomā. Līdzīgi arī citu veidu izstrādātāju darba aprakstos tiks izcelti nepieciešamie prasmes.

Atnācis jums ar Sapling

Kvalitatīvās prasības

Labs referents prasa māksliniecisku spēju interpretēt inženiera, dizainera vai arhitekta vīziju un tulkot to tehniskā zīmējumā. Referentam ir nepieciešama arī datorizētas projektēšanas un izstrādes programmatūras vai CADD. Ļoti svarīga ir spēja sekot norādēm un uzmanība detaļām. Turklāt atzinuma sagatavotājam ir jāspēj vienlaikus uzturēt daudzus projektus un ievērot termiņus.

Izglītības prasības

Sagatavošanas darbiem parasti ir vajadzīgs asociētais grāds tehniskās skolas vai kopienas koledžas izstrādē, lai gan ir pieejamas arī sertifikātu programmas. Studiju kurss parasti ietver skices, dizaina un datorprogrammu izstrādes klases. Daži referenti arī pabeidz četru gadu grādu attiecīgajā jomā, piemēram, arhitektūrā vai inženierzinātnēs. Izstrādātāji var saņemt fakultatīvu sertifikāciju, izpildot Amerikas dizaina izstrādes asociācijas pārbaudes prasības.

Vidējā kompensācija

Atzinuma sagatavotāju vidējā gada alga atšķiras atkarībā no specialitātes. Sākot ar 2017. gadu, arhitektūras un civilo referentu vidējie gada ienākumi bija $ 55,110, savukārt mehāniķu sagatavotāji vidēji bija $ 58,150 gadā saskaņā ar ASV Darba statistikas biroju. Elektriskie un elektroniskie izstrādātāji katru gadu vidēji bija $ 63,720, un visi pārējie izstrādātāji gadā bija vidēji 53 990 ASV dolāri. BLS prognozē tikai 1,3% pieaugumu starp 2026.gadu izstrādātājiem kopumā.