Augstskolas trenera prasības

Vidusskolas treneris instruē studentus par noteiktām sporta spējām vai aktivitātēm. Trenerim ir jāizveido vide, kas veicina personāla attīstību komandas locekļiem, novērojot un novērtējot, kā arī uzsverot komandas darbu un sniedzot norādījumus katram studentam. Līdz ar pozitīva tēla saglabāšanu sev un savai komandai, vidusskolas trenerim ir citas prasības, kas padara viņu par svarīgu skolas daļu.

$config[code] not found

Izglītība

Lielākajai daļai skolu ir vajadzīgs bakalaura grāds izglītībā, un jums arī jābūt zināšanām par konkrēto sporta veidu, kuru vēlaties turpināt. Vingrošanas un sporta fizioloģijas, uztura un fitnesa, fiziskās audzināšanas un sporta medicīnas kursi ir svarīgi izvēles priekšmeti, veicot koledžas grādu. Ja jūs jau esat skolotājs, vienīgā prasība būtu plašs fons sporta jomā, piemēram, spēlētājs kādā konkrētā sportā.

Studentu attīstība

Lai palīdzētu uzlabot individuālo un komandas attīstību, trenerim ir jāizstrādā ar sportu saistīti urbji un prakse, kas uzlabos komandas sniegumu. Tas ietver vingrinājumus, spēļu plānus un konkrētu mācību noteikumu mācīšanu katram spēlētājam. Arī vidusskolas treneris var būt mentors viņas spēlētājiem un vienaudžiem, veicinot akadēmiskos sasniegumus spēlētājiem, kā arī motivējot studentus darīt visu iespējamo akadēmiskajās studijās un sporta sniegumā.

Atnācis jums ar Sapling

Uzraudzītājs

Viena no prasībām būt par treneri ir garantēt savu spēlētāju un viņa darbinieku drošību. Treneris izstrādā uzraudzības plānu, kas nodrošina, ka katra persona, kas ienāk skapītim, ceļo ārpus pilsētas vai piedalās praksē, ir droša un uzraudzīta. Trenerim arī jāīsteno atbilstošas ​​drošības un veselības aizsardzības procedūras.

Aprīkojuma uzturēšana

Lai uzturētu komandas aprīkojumu, trenerim ir jāizveido inventarizācijas saraksts, kā arī jāsagatavo grafiks, kā pārbaudīt, pārbaudīt un tīrīt vai remontēt iekārtas.

Vadība

Galvenie treneri ir atbildīgi par treneru nomu, kā arī instruē asistentus tehnikā, kas nepieciešama, lai sasniegtu sporta vai aktivitātes mērķus, kurus treneris instruē. Citi pienākumi treneru asistentu pārraudzībai ietver pienākumu noteikšanu un viņu darba izpildes uzraudzību.

Administratīvie pienākumi

Trenerim ir jāpalīdz plānot savas sporta aktivitātes un izveidot un ievērot finanšu budžetu, kas atbilst skolas rajona vadlīnijām un noteikumiem. Treneris darbojas arī kā sponsors, lai atrastu un pārvaldītu pēcvidusskolas stipendijas saviem spēlētājiem un pārrauga sporta braucienus un pasākumus, kas ir izdevīgi komandai un skolai.

Pārstāvis

Trenerim jābūt efektīvam komunikatoram ar visām auditorijām, tostarp viņa spēlētājiem un viņu vecākiem, uzraugiem, vienaudžiem un faniem. Treneris nodarbojas arī ar dažādām sabiedrisko attiecību formām, tostarp preses izplatību, pēļu sapulcēm un skolas sanāksmēm.