Cik maksā Līzinga aģents gadā?

Meklējat jaunu dzīvokli vai biroja telpas? Lielisks līzinga aģents var palīdzēt. Lai gan daudzi nekustamā īpašuma aģenti koncentrējas uz īpašuma pārdošanu, līzinga aģenti specializējas īres maksas. Jauna īrnieka iegūšana dzīvoklī vai īres telpā ir daudz sarežģītāka nekā īpašumu pārdošana, tāpēc šis darbs ir mazāk ienesīgs nekā dažu citu nekustamo īpašumu darbiem.

Darba apraksts

Vienkārši runājot, līzinga aģenti cenšas iegūt īrniekus savās īpašībās. Parasti līzinga aģents, kuru var arī saukt par līzinga konsultantu, strādā uzņēmumā, kam pieder un / vai pārvalda komerciālas vai dzīvojamās ēkas. Kad šīm īpašībām ir brīvas vietas, līzinga aģenta uzdevums ir atrast pareizos īrniekus, lai tos aizpildītu.

Līzinga aģents izveido tiešsaistes sarakstus vakanciem, grafiku iecelšanu ar potenciālajiem īrniekiem, vada ieinteresētus kandidātus par nekustamo īpašumu ekskursijām un pārrauga dokumentus un loģistiku, kas saistīta ar jauna nomnieka nomas līgumu. Līzinga aģentiem ir jābūt lietpratīgiem pie pārdošanas, jo viņiem ir jādod potenciālie īrnieki, kas vēlas ātri parakstīt šīs nomas līgumus, un jāpārvietojas. Viņiem arī jābūt ļoti zinošiem par katru vienību, ēku un apkārtni, lai viņi varētu atbildēt uz jautājumiem par celtniecības ērtībām, stāvvietu, vietējie skolu rajoni, noziedzības līmenis, apgabalu restorāni utt.

Līzinga aģents var strādāt ar vienu ēku vai uzņēmumu, piemēram, lielas dzīvokļu kopienas gadījumā, kur vienmēr ir vakances, vai arī viņa var sadalīt laiku starp daudzām īpašībām. Līzinga aģenti, kas strādā dzīvokļu kompleksos, var veikt citus uzdevumus, piemēram, nomas pārbaužu apstrādi un atbildes uz rezidentu pieprasījumiem.

Izglītības prasības

Līzinga aģentiem nav formālu izglītības prasību. Protams, katrs iznomāšanas uzņēmums nosaka savus kritērijus, un tas ir izplatīts, lai līzinga aģentu darba piedāvājumus precizētu, ka kandidātiem jābūt koledžas grādiem. Daži uzņēmumi pat pieprasīs, lai kandidātiem būtu nekustamā īpašuma licence. Bet daži darba devēji neprasa neko vairāk kā vidusskolas diplomu vai GED. Motivēti, apmierināti kandidāti parasti var apgūt nepieciešamās prasmes, apmeklējot darba vietas.

Atnācis jums ar Sapling

Rūpniecība

Līzinga aģenti strādā visur, pat mazās pilsētās. Darbs var būt nedaudz nestabils, jo tas ir atkarīgs no mājokļu tirgus. Pārstāvji parasti strādā standarta darba laikā, bet arī naktī un nedēļas nogalēs, ja tie ir laiki, kas ir ērti viņu potenciālajiem īrniekiem.

Gadu pieredze un alga

Vidējā līzinga aģenta darba samaksa ir grūta, jo tā lielā mērā ir atkarīga no prēmijām, kuras aģenti var saņemt parakstīto nomas līgumu saņemšanai. Ne visi līzinga aģenti saņem prēmijas; tas ir atkarīgs no darba devēja. Turklāt Darba statistikas birojs nesadala atalgojuma datus par nekustamā īpašuma nomas aģentiem no pārdošanas aģentūru datiem.

Vidējā alga nekustamo īpašumu mākleriem un tirdzniecības aģentiem bija $47,880(vidēji nozīmē, ka puse no šīs grupas nopelnīja vairāk nekā $ 47,880 un pusi nopelnīja mazāk.) Bet tas ir augsts salīdzinājumā ar algām, kuras parasti tiek uzskaitītas līzinga aģentu darbā. Daudzas no šīm pozīcijām maksā stundas likmes $13 uz $15.

Viens no dzīvokļa kompleksa darba priekšrocībām ir tas, ka jūs varat dzīvot uz vietas ar samazinātu īres maksu, kas ir vēl viens kompensācijas veids.

Darba izaugsmes tendence

Tāpat kā visi nekustamā īpašuma speciālisti, līzinga aģentu darbs lielā mērā ir atkarīgs no pašreizējā mājokļu tirgus. BLS prognozē, ka darba iespējas nekustamo īpašumu mākleriem un tirdzniecības aģentiem pieaugs par 6 procentiem laika posmā no 2016. līdz 2026. gadam, kas ir vidējais rādītājs visām nozarēm.