Pieklājības darbinieks Darba apraksts

Ja jūs ticat moto, "serviss ar smaidu", darbs kā pieklājīgs darbinieks jūsu vietējā pārtikas preču veikalā var būt piemērots jums. Pozīcijas var būt nepilna laika vai pilna laika, bet parasti tās ir saistītas ar vienu un to pašu ikdienas pienākumu: palīdzēt klientiem un palīdzēt viņiem iepazīstināt ar profesionālu, tīru iepirkšanās vidi.

Darba apraksts

Kopumā, ja jūs saņemat darbu kā pieklājīgs darbinieks, jums vajadzētu sagaidīt, lai palīdzētu klientiem. Tas var palīdzēt izrakstīšanās laikā, pārtikas preču iepakošana un maisiņu nogādāšana klientu automašīnām. Ja klientam ir grūtības atrast preci, tas ir pieklājības sekretāra uzdevums palīdzēt klientam to atrast, kas nozīmē, ka jums būs jāzina, kur atrodas preces, un, ja tās ir pārvietotas, kur atrodas jaunā atrašanās vieta. Jums būs arī jāturpina atjaunot informāciju par to, kas ir pārdošanā, un, ja krājumi beigsies, kad tas būs atkal pieejams noliktavā.

Var sagaidīt, ka pieklājīgs darbinieks palīdzēs krājumu plauktiem, kad tie ieradīsies, lai izveidotu īpašus displejus un uzturētu ejas un plauktus kārtīgi. Līdz ar to darbs bieži prasa nedaudz mērenu vai smagu pacelšanu, preču pārvietošanu pa ejām un smago priekšmetu ņemšanu uz klientu transportlīdzekļiem.

Izglītības prasības

Pieklājības ierēdnis parasti ir sākuma līmeņa amats. Apmācība vienmēr tiek piedāvāta darbā, un parasti tā tiek strādāta. Lai strādātu pilnu laiku kā pieklājīgs darbinieks, jums ir jābūt vidusskolas diplomam vai GED, taču tas ne vienmēr ir darba devēja stingra prasība. Vidusskolas skolēni šo darbu bieži var veikt, ja viņi strādā vasarā vai nepilna laika posmā mācību gada laikā. Valsts likumi nosaka, cik vecs studentam jābūt - kas var būt 14 vai 16 gadi -, kā arī stundu skaits, ko var strādāt, jo īpaši skolas nedēļas laikā.

Rūpniecība

2018. gadā pieklājīgi ierēdņi galvenokārt nodarbojas ar pārtikas preču veikaliem. Daudzi no darba piedāvājumiem pieklājīgi strādājošajiem darbiniekiem būtībā ir tādi paši kā pirms dažiem gadiem strādājošiem bagāžniekiem vai biržas darbiniekiem, lai gan vairāk uzmanības pievērsta klientu apkalpošanai.

Līdz šim maz, ja tādi ir, mazumtirdzniecības veikali vai universālveikali nodarbina darbiniekus ar pieklājīgi ierēdņa vārdu. Tomēr šie veikali pieņem darbā mazumtirdzniecības partnerus un akcionārus, kuriem bieži vien ir tādas pašas lomas un pienākumi kā pieklājīgi darbinieki, kuriem ir tāda pati aptuvena darba samaksa.

Gadu pieredze un alga

Pieklājības darbinieki varēja sagaidīt, ka 2016. gadā darba samaksa par vidējo stundu būs 11,46 ASV dolāri, saskaņā ar Darba statistikas biroja datiem, kas nozīmē, ka puse no visiem darbiniekiem, kas ir mazāki par šo summu, un pusi vairāk. Tas darbojas ar vidējo gada ienākumu 23 840 ASV dolāru apmērā. Top 10 procenti no pelnītājiem vairāk nekā 19,11 ASV dolārus stundā tajā pašā gadā, bet apakšējie 10 procenti nopelnīja mazāk par 8,74 ASV dolāriem stundā. Tā kā tas parasti ir sākuma līmeņa amats, jums nevajadzētu gaidīt, ka jūsu darba samaksa ievērojami palielināsies, ja būs vairāk gadu pieredze. Tomēr darbs nākotnē varētu radīt labākas darba vietas, piemēram, vadītāja palīgu un vadītāju amatus.

Darba izaugsmes tendence

Ir grūti noteikt, vai turpmākajos gados pieaugs vai samazināsies pieklājīgo darbinieku skaits. Palielināta automatizācija, piemēram, pašapkalpošanās un tiešsaistes iepirkšanās izplatība, kopumā negatīvi ietekmēja kasierus un mazumtirdzniecības pozīcijas. BLS sagaida, ka pieprasījums pēc šīm pozīcijām nākamajos 10 gados samazināsies vai paliks nemainīgs. Tomēr, tā kā veikali turpina reaģēt uz tirgus prasībām, un, tā kā viņi turpina piesaistīt novecojošu iedzīvotāju skaitu, var palielināties pieklājīgi strādājošo darbinieku amati, lai klientiem piedāvātu personalizētāku, ātrāku iepirkšanās pieredzi. Tā kā veikaliem ir pakalpojums, kas sniedz pakalpojumus, vai paņemšanas pakalpojums kopā ar lietotni, kas ļauj klientiem iegādāties no saviem viedtālruņiem, šiem veikaliem, visticamāk, būs nepieciešami pieklājīgi darbinieki, lai izpildītu šos pasūtījumus ar palīdzības roku un smaidu.