Plānotāja plānotāja darba apraksts

Anonim

Izglītības prasības

Saskaņā ar Biohealthmatics, ir nepieciešama bakalaura grāds zinātnē, inženierzinātnēs vai ar ražošanu saistītajā jomā, lai ieņemtu plānotāja plānotāju. Iepriekšējā darba pieredze vai mācekļi ražošanas uzņēmumā, kā arī mehāniskā vai elektrotehniskā pieredze ir noderīga, kā arī zināšanas par vairākām darbstacijām ražošanas līnijā. Plānotāju plānotājiem arī jāspēj strādāt ar datu bāzēm, jāsagatavo ziņojumi un jāsazinās ar citiem darbiniekiem, darbiniekiem un klientiem par iespējamām problēmām un grafiku vai ražošanas izmaiņām.

$config[code] not found

Papildu kvalifikācijas

Tā kā plānotāja grafiks ir atbildīgs par darbību organizēšanu visā ražošanas ciklā, būtiska nozīme ir labiem cilvēkiem, organizatoriskām un komunikācijas prasmēm. Plānotājam jābūt pašdisciplinētam un pašmotivētam un jāspēj saprast plašās ražošanas operācijas un grafikus.

Darba pienākumi

Ražošanas plānotāju plānotāji nosaka un izpilda darba grafikus, diagnosticē problēmas un nodrošina kvalitātes kontroli, profilaktisko apkopi un atbilstību drošības procedūrām un noteikumiem. Plānotāja plānotāji ņem vērā katru ražošanas procesa posmu, lai palielinātu efektivitāti un produktivitāti. Ražošanas plānotāju plānotāji ir atbildīgi par vienmērīgu un nevainojamu uzņēmuma ražošanas, iepakošanas un izplatīšanas nodaļu darbību.

Atnācis jums ar Sapling

Attīstība

Plānotāja plānotāji saņem atlīdzību par vadības pozīcijām, jo ​​viņi saprot katru ražošanas līnijas daļu. Plānotāju plānotāji bieži izstrādā ražošanas līniju produktivitātes paaugstināšanas plānus un īsteno uzlabojumus, kas vērsti uz negadījumu un dīkstāves samazināšanu.

Darba vide

Plānotāja plānotāji strādā dažādās noliktavu, ražošanas un ražošanas vidēs. Plānotāju plānotāji strādā birojos un ražošanas grīdās ap mašīnu un troksni.

Nodarbinātības perspektīva

Biohealthmatics ziņojumi palielinās pieprasījumu pēc kvalificētiem un pieredzējušiem ražošanas plānotāju plānotājiem, jo ​​biotehnoloģiju ražošanas iekārtas arvien vairāk virzās uz 24 stundu darbības un ražošanas grafikiem. Citām ražošanas un ražošanas nozarēm ir vajadzīgi kvalificēti plānotāji, lai efektīvi uzturētu savas ražošanas līnijas. Ražošanas operācijas nevar efektīvi darboties ar neveiksmēm vai apturēšanu jebkurā līnijas vietā, tāpēc plānotāja plānotāja loma ir būtiska, lai saglabātu rentablu darbību.

Ieņēmumi

Saskaņā ar Payscale, 2010. gada maija ražošanas algoritmu bāzes diapazons bija $ 41,007 līdz $ 61, 983. Bonusi svārstās no $ 814,00 līdz $ 4028 ar papildu ienākumu potenciālu no peļņas sadales un komisijas maksas. Daži no vadošajiem darba devējiem ietver tādus uzņēmumus kā Northrop Grumman Corporation, Boeing un Lockheed Martin Corp. Payscale papildu dati norāda, ka lielākā daļa darbinieku, kas strādā kā plānotāju plānotāji, ir sievietes.