Solāriju salona vadītāja darba apraksts

Satura rādītājs:

Anonim

Solāriju salons ir strauji augoša niša, kas atrodama skaistumkopšanas salonu pakalpojumu nozarē. Klientu lojalitātes izveide un efektīvas zināšanas par pašreizējo miecēšanas aprīkojumu un apmācība ir solāriju salonu sekmīga un rentabla saglabāšana. Prasmīgs menedžeris var veikt vai lauzt uzņēmējdarbību. Vadītājiem jābūt stingri kvalificētiem klientu apkalpošanas jomā, un viņiem jābūt vadošajām prasmēm un zināšanām. Indivīdi, kas ir ieinteresēti šajā jomā, var sagatavoties uzņemšanai ar akreditētu kosmetoloģijas skolu salona vadības kursu.

$config[code] not found

Darba pārskats

Salona vadītājs sauļošanās salonā pārrauga ikdienas darbības, kas nepieciešamas, lai salons būtu rentabls, drošs un efektīvs. Darbinieku pieņemšana darbā, darba grafiku rakstīšana un salona piegāžu vai mazumtirdzniecības produktu uzskaite un uzskaite ir daļa no iknedēļas nodokļiem. Mazie saloni vai īpašnieku pārvaldītie saloni bieži veic salona biznesa uzskaiti. Reklāma un klientu veicināšanas piedāvājumu veidošana ir vēl viena vadības atbildība, un vadītājiem ir arī jānodrošina, ka tiek ieviestas un uzturētas drošības prasības atbilstoši atbildības apdrošināšanai, un darbinieki ir pienācīgi sertificēti un apmācīti par salona sauļošanās iekārtu.

Izglītība un prasības

Kaut arī solāriju salona pārvaldībai nav nepieciešams konkrēts grāds, daži kandidāti, kas piesakās uz amatu, izvēlas paaugstināt izredzes tikt darbā, pabeidzot salona vadības kursu kosmetoloģijas skolā. Solāriji, tāpat kā viņu matu un nagu kolēģi, lielā mērā paļaujas uz klientu apkalpošanu, tāpēc potenciālajiem vadītājiem jāspēj sadarboties ar darbiniekiem un klientiem. Efektīvām ikdienas salona operācijām ir nepieciešamas pamatzināšanas par biznesa pamatiemaņām un padziļinātas zināšanas par drošākajām un jaunākajām miecēšanas metodēm un produktiem.

Dienas video

Atnācis jums ar Sapling

Kopējie ģeogrāfiskie apgabali

Solāriji atrodas visās 50 ASV valstīs, un tie ir īpaši izplatīti Rietumu krastā un ziemeļaustrumos. Solāriju salona pārvaldības darbavietas bieži vien ir lielas lielpilsētu teritorijās un apkārtējos priekšpilsētās. Veiksmīgs un populārs salons bieži sākas pilsētas komerciālajā koridorā un pēc tam izplatās ar filiāles vietām piepilsētas zonās, kļūstot par ķēdi vai franšīzi. Šī darba perspektīva ir ideāli piemērota nepiederošam salona pārvaldniekam, kurš vēlas virzīties uz teritorijas pārvaldību.

Vidējā gada alga

Saskaņā ar Pay Scale tiešsaistes algu statistikas datiem 2011. gadā vidējā gada alga par salonu vadītājiem, kas strādā jebkura veida servisa salonu vidē, svārstās no $ 21,442 līdz 53,639 ASV dolāriem. Tā kā amats ir pakalpojumu nozares pamatā, papildu ienākumi, piemēram, prēmijas, komisijas maksas, piemaksas un peļņas sadale, var būt pieejami dažās sauļošanās salonos vai ķēdes operācijās.