Mail Processing Clerk darba apraksts

Pasta apstrādes darbinieki parasti strādā kā pasta atbalsta darbinieki (PSE) ASV pasta dienestā (USPS). Profesionāļi šajās pozīcijās sakārto un sagatavo pastu izplatīšanai pa pastu.Viņi var arī palīdzēt iekraušanas pasta karjeras transportlīdzekļos, izkraujot transportlīdzekļus maiņas beigās un nododot pasta sūtījumus, kurus nevarēja piegādāt.

Darba pienākumi

Pasta apstrādes sekretāra pienākumi ietver pasta šķirošanu un sagatavošanu izplatīšanai, kā arī roku šķirošanu. USPS PSE savā ikdienas darbā var sagaidīt šādus uzdevumus:

$config[code] not found
  • Pasta sagatavošana iekraušanai kravas automašīnās.
  • Ielādējot pasta kravas automašīnas un pārliecinoties, ka pakas ir jāpiegādā piegādes maršruta secībā.
  • Iekraušanas un apstrādes tehnika pasta apstrādei, šķirošanai un atcelšanai.
  • Nosūtāmā pasta šķirošana un organizēšana.
  • Pasta kravas automašīnu izkraušana pēc maršruta pabeigšanas.
  • Mašīnu remonts.
  • Paka, etiķete un maršruta pasts atkarībā no galamērķa un saskaņā ar noteiktajiem termiņiem un procedūrām.
  • Optisko rakstzīmju lasītāju, piemēram, skenēšanas iekārtu, adrešu un mimeogrāfu, lietošana.
  • Palīdzība klientiem.
  • Sabojātu vai citādi bojātu iepakojumu fiksēšana.
  • Pārbaudiet vienumu adreses, lai pārliecinātos, ka tās ir salasāmas un pareizas.
  • Pasta nosūtīšana uz konveijeriem, kurus paredzēts iznīcināt un šķirot.
  • Sūtot svarus, lai noteiktu, kādas ir pasta izmaksas.
  • Iekrāvēju un vilcienu vadīšana, lai pārvietotu lielas kastes un pasta sūtījumus.

Pasta apstrādes darbinieki ir atbildīgi par visu, lai uzzinātu par pasta šķirošanas sarežģīto procesu. Šis process nosaka, vai iepakojumi sasniedz galamērķus precīzi, savlaicīgi un lielā mērā ir atkarīgi no tā, vai pasta apstrādes darbinieki ir pareizi atdalījuši un organizējuši pa pastu. Šiem speciālistiem ir arī jāstrādā, lai saglabātu savu uzņēmējdarbības jomu pilnā apjomā ar nepieciešamajām piegādēm, sniegtu pakalpojumus klientiem un mācītos un ievērotu drošības procedūras, lai saglabātu darba vietu bez ievainojumiem un nelaimes gadījumiem.

PSE prasības

USPS PSE pozīcijas parasti prasa, lai kandidātiem būtu vidusskolas diploms vai izglītības ekvivalents. Pretendentiem parasti jāveic eksāmens un jāiziet eksāmens, lai pierādītu savas zināšanas par pasta nodaļu procedūrām. Šis eksāmens nodrošina, ka katrs darbinieks ir aktuāls par zināšanām, kas nepieciešamas pasta apstrādes biroja amatam.

  • Pasta apstrādes sekretāra kandidātiem jāatbilst šādām prasībām, lai pretendētu uz PSE pozīciju:
  • 18 gadus vecs iecelšanas brīdī vai 16 ar vidusskolas diplomu.
  • ASV pilsonis, pastāvīgais iedzīvotājs vai ASV teritorijas pilsonis.
  • Nodrošiniet nesenās nodarbinātības vēsturi.
  • Spēja izturēt narkotiku skrīningu, medicīnisko novērtējumu un kriminālās izcelsmes pārbaudi.
  • Ja nepieciešams, ir drošs braukšanas ieraksts.

Pasta apstrādes darbiniekiem jābūt izcilām organizatoriskām un klientu apkalpošanas prasmēm.

Atnācis jums ar Sapling

Nopelnīšanas potenciāls

Pasta apstrādes darbinieki, kas strādā USPS, saņem vidējo gada algu 42 000 ASV dolāru apmērā, kas sadalās līdz $ 15,97 stundā. Tie, kas ir pelnījuši 10% zemākos procentus, katru gadu mājās saņem apmēram 31 000 ASV dolāru, savukārt 90. procentīli profesionāļi katru gadu nopelna līdz 59 000 ASV dolāriem. Ieejas līmeņa pasta apstrādes darbinieki var sagaidīt, ka viņi iegūs nedaudz vairāk par 35 000 ASV dolāriem gadā, savukārt karjeras beigu darbinieki, kuriem ir vairāk nekā 20 gadu pieredze, katru gadu saņem tikai $ 55,000. Vidējā karjeras darbinieki ar piecu līdz desmit gadu pieredzi gūst vidējo gada kompensāciju 39 000 ASV dolāru apmērā saskaņā ar PayScale.