Pircēja pozīcijas apraksts

Satura rādītājs:

Anonim

Uzņēmumi nevarētu atrast pareizos piegādātājus, saglabāt izmaksas un palielināt peļņu bez pircējiem. Tie nosaka izmaksu struktūru precēm, kas vislabāk atbilst to produktu līnijām, un pēc tam iezīmē produktus, lai iegūtu mērķtiecīgu peļņu no ieguldījumiem. Šie speciālisti iegūst arī ražotāju kodus produktiem, lai veikalu darbinieki varētu viegli izsekot krājumu līmeņiem. Ja jums ir analītiskās, matemātikas un sarunu prasmes, darba devējs kā pircējs var būt labs karjeras izvēle.

$config[code] not found

Galvenie pienākumi

Pircējs novērtē piegādātājus par cenām, produktu kvalitāti un vidējiem piegādes laikiem, un izlemj, no kuriem regulāri veikt pirkumus. Viņi arī pārvalda solīšanas procesu, pirms sarunas par līgumiem pārskata piegādātāju cenu kotējumus un finanšu pārskatus. Kā pircējs jūs varat apmeklēt arī piegādātāju rūpnīcas vai izplatīšanas centrus, lai uzzinātu vairāk par produktu šķirnēm un piedāvātajiem pakalpojumiem. Jūs arī apmeklējat tirdzniecības izstādes un konferences, lai pētītu jaunas nozares tendenču tehnoloģijas. Reizēm pircējiem ir jāsaskaras ar saviem darbiniekiem un pārdevējiem, lai pārskatītu bojātās preces un organizētu atgriešanos un nomaiņu.

Administratīvie pienākumi

Pircēji veic uzskaiti par iegādātajiem produktiem, tostarp preču nosaukumiem, stiliem un izmēriem, izmaksām, piegādes datumiem un produktu nosacījumiem, kad tie ierodas. Šajā lomā jūs arī pazemināt cenas, lai pārdotu vecāku inventāru pirms jaunu preču saņemšanas. Ja esat ļoti pieredzējis pircējs, jūs varat arī apmācīt jaunus pircējus savā uzņēmumā, mācot tos dažādām procedūrām un politikām. Jūs arī trenē un pārrauga mazumtirdzniecības darbiniekus un darbiniekus, kas nodarbojas ar darbu.

Dienas video

Atnācis jums ar Sapling

Darba vide

Lielākā daļa pircēju strādā mazumtirgotājiem vai vairumtirgotājiem, bet daži strādā ražošanā. Šajā jomā jūs parasti strādājat darba dienās, no pirmdienas līdz piektdienai, ērtos, gaisa kondicionētos birojos. Četrdesmit stundu darba nedēļas ir norma, bet virsstundas var būt nepieciešamas, lai pabeigtu svarīgus darījumus vai projektus. Jums var būt nepieciešams ceļot, lai tiktos ar piegādātājiem savās pilsētās.

Izglītība un apmācība

Izglītības prasības atšķiras atkarībā no darba vietas. Dažās darbavietās var būt pietiekama vidusskolas pakāpe, bet, iespējams, būs vajadzīgs bakalaura grāds citām amata vietām. Daudzi darba devēji ir ieguvuši visaptverošas apmācību programmas pircēju praktikantiem, kur viņi mācās, kā uzraudzīt inventāru un apspriest cenas ar piegādātājiem.

Algas un darba perspektīvas

Saskaņā ar ASV Darba statistikas biroja datiem 2011. gada maijā pircēji nopelnīja vidējo gada algu 56,810 ASV dolāru apmērā. Ja esat viens no desmit procentiem peļņas, jūs varētu veikt vairāk nekā $ 90 740 gadā. Vispopulārākie pircēji bija Konektikuta, Ņūdžersija un Ņujorka - attiecīgi 92,790 ASV dolāri, 69,210 ASV dolāri un 66,540 ASV dolāri gadā. BLS ziņoja, ka no 2010. līdz 2020. gadam pircējiem paredzētās darbavietas pieaugs par 7 procentiem, kas ir puse no valsts vidējā rādītāja 14 procentos.