Rūpniecības pārdošanas darba apraksts

Rūpnieciskā pārdošana ir nodarbošanās, kas ietver rūpniecības produktu pārdošanu uzņēmumiem vai privātpersonām noteiktā teritorijā vai reģionā. Daži darba devēji atsaucas uz šiem speciālistiem kā tirdzniecības inženieriem vai rūpniecības pārdošanas pārstāvjiem. Šo profesiju var atrast tādās nozarēs kā ražošanas, izplatīšanas un rūpnieciskās piegādes organizācijas.

Izglītība

Izglītības prasības atšķiras atkarībā no rūpniecisko produktu tehniskās kvalitātes. Daži darba devēji pieprasa bakalaura grādu tehniskajā disciplīnā, piemēram, inženierzinātnēs, un daži var pieprasīt tikai vidusskolas diplomu vai GED. Tiem, kam nav tehniskās izglītības, var būt nepieciešams papildu laiks, lai apgūtu produktus vai pakalpojumus. Darba devējs var pieprasīt personības un tehniskos novērtējumus, lai nodrošinātu, ka kandidāti var veikt darba pienākumus.

$config[code] not found

Kvalifikācijas

Šiem profesionāļiem ir nepieciešama tehniskā spēja veiksmīgi pārdot rūpnieciskos produktus un pakalpojumus. Darba devēji meklē cilvēkus ar izcilām savstarpējām prasmēm un pašmotivētiem cilvēkiem. Rūpniecības pārdošanas speciālistam jābūt mērķtiecīgam, konkurētspējīgam, pārliecinošam un spējai strādāt individuāli un komandas vidē.

Atnācis jums ar Sapling

Pienākumi

Pienākumi ietver potenciālo klientu pieprasīšanu un ceļošanu uz klientu atrašanās vietām, lai pārdotu organizācijas produktus vai pakalpojumus. Tas prasa atrast pārdošanas iespējas, sazinoties ar daudziem potenciālajiem klientiem, demonstrējot rūpniecības produktu vai pakalpojumu un noslēdzot pārdošanu ar klientu. Pēc pārdošanas veikšanas šie profesionāļi izveido pirkuma pasūtījumu vai saņem maksājumu no klienta un nodrošina, lai klients savlaicīgi saņemtu produktus vai pakalpojumus. Daudzi no šiem speciālistiem turpina palīdzēt klientiem ar visiem jautājumiem vai bažām arī pēc pārdošanas. Kopā ar pārdošanas pienākumiem rūpnieciskās tirdzniecības speciālists ir atbildīgs par pārdošanas ziņojumu izveidi, failu saglabāšanu un konkurentu produktu pārskatīšanu, kā arī par jaunajiem darba devējiem, lai saglabātu konkurētspēju.

Apsvērumi

Daudzi rūpnieciskās tirdzniecības profesionāļi bieži ceļo un uztur lielu teritoriju, dažreiz vairākās valstīs vai valsts mērogā. Daudzos gadījumos šai profesijai ir nepieciešamas arī ilgas stundas, jo lielākā daļa pārdošanas tiek veikta parastā darba laikā. Citi pienākumi, piemēram, pārdošanas ziņojumi un datņu uzturēšana, tiek pabeigti darba laikā.

Alga

Alga var būt plaši šāda veida nodarbošanās. Daži darba devēji maksā tikai komisijas maksu, bet citi piedāvā pamatalgu, kā arī prēmijas un komisijas maksu, kas balstīta uz pārdošanas ieņēmumiem. 2010. gada jūnijā CBSalary uzskaitīja valsts vidējo algu 63,415 ASV dolāru apmērā par šo nodarbošanos.