Atbilstības pārvaldnieka pienākumi

Atbilstības vadītāji izstrādā un īsteno politiku, lai nodrošinātu, ka to uzņēmumi ievēro nozares noteikumus un likumus, kas attiecas uz viņu uzņēmumiem. To loma ir svarīga, jo neatbilstība var izraisīt finansiālus sodus. Neatbilstība var radīt arī sabiedrisko attiecību problēmas, ja klienti un ieguldītāji zaudē uzticību uzņēmuma spējai pareizi darboties. Ļoti regulētās nozarēs, piemēram, veselības aprūpē, finanšu pakalpojumos un farmācijā, atbilstības speciālisti ir galvenie vadības komandas locekļi.

$config[code] not found

Noteikumi

Vadītāji ir atbildīgi par to, lai nodrošinātu, ka uzņēmumi ievēro divu veidu regulējumu: Vispārīgi noteikumi, kas attiecas uz jebkura veida uzņēmējdarbību un noteikumiem, kas attiecas uz tādām nozarēm kā finanšu pakalpojumi, ražošana vai plašsaziņas līdzekļi. Vispārējie noteikumi ietver veselību un drošību, nodarbinātības tiesību aktus, daudzveidību, datu aizsardzību, patērētāju aizsardzību un intelektuālā īpašuma tiesības.

Riska pārvaldība

Atbilstības vadītāji iepazīstas ar noteikumiem un nosaka uzņēmējdarbības jomas, uz kurām attiecas noteikumi. Piemēram, finanšu pakalpojumu uzņēmumā tās pārskata nodaļas, kas sniedz padomus klientiem vai raksta politiku. Viņi novērtē šo departamentu darbu un nosaka scenārijus, ja pastāv risks, ka tiks pārkāptas prasības. Piemēram, nodaļā, kas sniedz finanšu konsultācijas, tās var pārskatīt telefona zvanu, e-pasta un vēstuļu ierakstus, lai nodrošinātu, ka darbinieki ievēro noteikumus.

Atnācis jums ar Sapling

Politikas

Lai nodrošinātu atbilstību, vadītāji izstrādā politiku un procedūras visām darbībām, kurās piemēro noteikumus. Tie izplata informāciju darbiniekiem un to vadītājiem un organizē apmācību, lai veidotu izpratni un izpratni. Viņi arī iesniedz politiku kopijas ar regulatoriem, lai pierādītu atbilstību. Viņi informē darbiniekus par personiskajām un korporatīvajām sekām, kas rodas, ja netiek ievērotas uzņēmuma politikas un procedūras. Viņi paskaidro, ka neatbilstība attiecas arī uz nelikumīgu, neētisku vai nepareizu rīcību.

Izpilde

Atbilstības vadītāji veic revīzijas un pārskatus, lai nodrošinātu, ka darbinieki ievēro politiku. Ja viņi atklāj problēmas, viņi izmeklē lietu un dokumentē rīcību. Viņi arī atbild uz klientu, regulatoru vai citu darbinieku sūdzībām par neatbilstības gadījumiem. Atkarībā no izmeklēšanas rezultātiem viņi var pārskatīt procedūras un politiku, lai uzlabotu atbilstību, ieteiktu turpmāku apmācību vai disciplinārus pasākumus nopietnā gadījumā.

Ziņošana

Dokumentācija ir svarīgs pienākums atbilstības pārvaldītājiem. Viņi dokumentē visas sūdzības un noteikumu pārkāpumus un ziņo par tām regulatīvajām aģentūrām. Viņi arī sniedz ziņojumus augstākās vadības komandām, lai izceltu jautājumus vai tendences, kas rada risku uzņēmuma darbībai.