Kādi ir Merchandiser pienākumi uzņēmumā Coca-Cola?

Satura rādītājs:

Anonim

Kad jūs ieiet veikalā un redzat Coca-Cola produktus uz plaukta, jūs droši vien nedomājat par to, kā viņi tur nokļuva. Jūs vienkārši sagrābjat savu iecienītāko bezalkoholisko dzērienu un turpiniet iepirkties. Bez tirdzniecības partnera, iespējams, jūs nevarēsiet atrast šos atspirdzinošos dzērienus. Coca-Cola kompānija, tāpat kā daudzi citi lielākie zīmoli, pieņem darbā tirgotājus, lai strādātu veikalos un nodrošinātu, ka tās produkti tiek parādīti un pārdoti efektīvi, un ka klienti vienmēr var atrast vajadzīgos koksa izstrādājumus.

$config[code] not found

Darba apraksts

Coca-Cola tirgotāja galvenais pienākums ir iegūt koksa izstrādājumus uz veikalu plauktiem. Katru dienu viņi apmeklē veikalu atrašanās vietas savā maršrutā un krājumu plauktos, rotē produktus, lai nodrošinātu maksimālu svaigumu, radītu un atjaunotu displejus, izliktu mārketinga un reklāmas materiālus un uzraudzītu krājumu pieejamību. Tirgotāji var arī ievadīt pasūtījumus un krājumu informāciju, izmantojot rokas datorus, un vajadzības gadījumā sniegt palīdzību tirdzniecības pārstāvjiem. Kopumā tirgotāju pienākums ir pārliecināties, ka ne tikai produkts ir pieejams, kad to vēlas klienti, bet arī tas ir pievilcīgs un ka Coca-Cola ir labi pārstāvēta veikalos, ievērojot uzņēmuma un veikalu politiku un cerības.

Vadošajiem tirgotājiem ar Coca-Cola ir papildu pienākumi, jo īpaši apmācot jaunus tirgotājus un risinot klientu apkalpošanas jautājumus.

Izglītības prasības

Coca-Cola pieprasa, lai tirgotājiem būtu vidusskolas diploms vai līdzvērtīgs dokuments. Papildu izglītība nav nepieciešama, lai gan uzņēmums dod priekšroku kandidātiem ar klientu apkalpošanas pieredzi. Ir nepieciešama derīga vadītāja apliecība, kā arī uzticams un apdrošināts transportlīdzeklis, kas šķērso uzņēmuma mehānisko transportlīdzekļu pārbaudi. Tirgotājiem ir jābūt iespējai fiziski pacelt līdz pat 50 mārciņām un vadīt manuālu palešu domkratu un ratiņus, kas pārvadā līdz 2200 mārciņām.

Dienas video

Atnācis jums ar Sapling

Rūpniecība

Kopumā sodas rūpniecība ir samazinājusies, un patēriņš pēdējos 12 gados samazinās par aptuveni 1% gadā. Bažas par dzeramā sodas ietekmi uz veselību ir būtisks šīs lejupslīdes faktors, jo patērētāji meklē alternatīvus saldos bezalkoholiskos dzērienus, jo īpaši aromatizētus ūdeņus un seltzerus. Atbildot uz to, uzņēmums Coca-Cola arī pievērš uzmanību, piedāvājot vairāk “veselīgu” alternatīvu. Tāpēc koksa tirgotāji, visticamāk, atradīs mazāku koksa un diētas koksa krājumu uz plauktiem un vairāk Dasani ūdens pudelēs.

Gadu pieredze un alga

Coca-Cola tirgotāja vidējā gada alga ir no $ 24,106 līdz $ 43,244.Lielākā daļa tirgotāju Coca-Cola darbavietas tiek maksātas katru stundu, vidēji no 11,35 līdz 17,73 USD stundā atkarībā no tirgus un maršruta. Virsstundu darba samaksa ir izplatīta. Tomēr, tā kā lielākā daļa tirgotāju paliek pozīcijā tikai divus līdz četrus gadus, algas nemainās ar pieredzi. Faktiski reti ir atrast tirgotāju ar 20 gadu pieredzi vai vairāk.

Darba izaugsmes tendence

Nozares lejupslīde un augstais apgrozījums nozīmē, ka Coca-Cola tirdzniecības centru darbavietu skaita pieaugums ir neliels, bet ne samazinājums. Darba statistikas birojs nesniedz informāciju tirgotājiem, bet atzīmē, ka mazumtirdzniecības apjoma pieaugums šobrīd līdz 2026. gadam, iespējams, būs lēnāks nekā vidēji.