Sanitāro darba apraksts

Sanitārieši regulāri veic valsts un privātā sektora uzņēmējdarbības vides pārbaudes, lai pārliecinātos, ka tie atbilst veselības, drošības un vides aizsardzības noteikumiem vietējā, valsts un federālā līmenī. Šie speciālisti arī strādā, lai atklātu, novērstu un atrisinātu veselības problēmas darba vietās, rūpnieciskajos ražotājos, pārtikas sagatavošanas iekārtās un citās vidēs.

Darba prasības

Sanitārieši izmeklē veselību un drošību uzņēmējdarbības vidē, strādājot, lai ieviestu drošības un veselības aizsardzības noteikumus un noteiktu riska faktorus. Cilvēkiem, kas vēlas strādāt šajā jomā, ir jābūt analītiskai domāšanai, novērošanai, komunikācijai un vadībai. Vides veselības darba apraksti aicina kandidātus, kuri var strādāt patstāvīgi, ar minimālu uzraudzību un kuriem ir lieliska ētikas un uzticamības sajūta.

Viņiem ir arī jāsaņem bakalaura grāds inženierzinātņu vai zinātnes jomā un, ideālā gadījumā, iepriekšēja darba pieredze. Daži topošie sanitārieši gūst savu maģistra grādu sabiedrības veselības un higiēnas jomā. Sekojot maģistra grādam, var gūt ievērojamus karjeras ieguvumus. Tipiski nepieciešamie kursa darbi sanitāriešiem ietver ķīmiju, bioloģiju, drošību un sanitāriju, mikrobioloģiju un patoloģiju.

Lielākā daļa darba devēju pieprasa, lai kandidāti piedalītos mācību kursos, kuros piedalās valsts veselības aizsardzības departaments. Daži var arī pieprasīt, lai sanitārie kandidāti turētu licencēšanu vai sertifikāciju atkarībā no valsts. Profesionāļi šos akreditācijas datus var iegūt, izmantojot valsts valdes pārbaudes, un viņiem parasti ir jāatjauno licence vai sertifikācija, izmantojot tālākizglītības stundas.

Sanitārie pienākumi

Profesionāli sanitārie speciālisti var sagaidīt, ka viņi ikdienas darbā veiks šādus uzdevumus:

  • Ievērojiet darbinieku rīcību iekārtās, lai nodrošinātu, ka viņi strādā, lai novērstu slimības izplatīšanos.
  • Izglītot sabiedrību un cilvēkus par metodēm, kā samazināt piesārņojumu.
  • Izstrādāt protokolus, lai saglabātu sabiedrības un rūpniecības higiēnas standartus.
  • Ieviest spēkā esošos veselības aizsardzības noteikumus kopienas praksē.
  • Uzraudzīt atkritumu apglabāšanu un apstrādi tādās vidēs kā slimnīcas, uzņēmumi un publiskais sektors.
  • Personīgās prakses un aprīkojuma pārbaude.
  • Veikt intervijas ar sabiedrību par atkritumu apglabāšanu un higiēnas ieradumiem.

Sanitārā profesija bieži prasa ceļot uz dažādām vietām, kurās darbiniekiem ir jāpārbauda sanitārijas līmenis un procedūras. Šie speciālisti bieži vien apstiprina un iesniedz licences.

Sanitārieši pavada daļu laika savākt datus lauka novērošanā, un tie var strādāt arī biroja vidē. Darbinieki, sanitārieši strādā, lai novērtētu informāciju, ko viņi apkopojuši šajā jomā, lai noteiktu pašreizējās uzvedības iespējamās ilgtermiņa sekas. Tie izklāsta šos secinājumus rakstiskos ziņojumos un attiecīgi izstrādā preventīvas stratēģijas, ko viņi var mācīt publiskā līmenī.

Nopelnīšanas potenciāls

Sanitārieši ik gadu saņem vidējo algu $42,183, saskaņā ar PayScale. Tas sadalās $18.48 stundā. Sanitārieši 90. T $73,000 katru gadu, bet aptuveni 10 procentiliem - aptuveni $28,000 katru gadu. Šajā jomā profesionāļi, kas piedalās līmenī, parasti pelna nedaudz vairāk $35,000 gadā, bet pēc novēlotas karjeras - pēc vairāk nekā 20 gadu pieredzes - viņi parasti veic vairāk nekā $60,000 katru gadu. ASV Darba statistikas birojs no 2016. līdz 2026. gadam plāno par 8% palielināt darbaspēka veselības un drošības speciālistu un tehniķu darbu, kas ir līdzvērtīgs valsts vidējam pieauguma tempam.