Kā kļūt par auto pārvadātāju

Auto pārvadātāji pārvieto transportlīdzekļus starp dažādām ģeogrāfiskām vietām. Viņi var strādāt ar auto dīleriem, transportējot automašīnas no vienas izplatīšanas vietas uz citu vai pārvietojot ģimenes, kurām nepieciešams pārvietot savus transportlīdzekļus lielos attālumos. Auto pārvadātāji var nodrošināt darbu ar kravas pārvadājumu uzņēmumu vai strādāt patstāvīgi kā līguma vadītājs. Ar rūpīgām braukšanas prasmēm un nepieciešamo licencēšanu, jums var būt izdevīga karjera kā auto pārvadātājs.

$config[code] not found

Auto pārvadāšanas prasmes

Auto pārvadātājiem jābūt lieliskām braukšanas prasmēm. Klienti uztic viņiem savu īpašumu drošu piegādi, tāpēc pārvadātājam ir jāaizsargā savs kravas automobilis, kā arī transportētie transportlīdzekļi. Auto pārvadātājam arī jāzina, kā pareizi ielādēt un izkraut transportlīdzekļus uz dažāda veida vilkšanas platformām, izmantojot visjaunāko aprīkojumu. Saskaņā ar Darba statistikas biroja (BLS) sniegto informāciju, roku un acu koordinācija ir vēl viena nepieciešamā prasme, kā arī laba redzes un dzirdes spēja. Tā kā auto pārvadātāji bieži ir personīgi atbildīgi par transportlīdzekļu iekraušanu un izkraušanu, klientu apkalpošanas prasmes ir nepieciešamas, lai sazinātos ar klientiem izbraukšanas un ierašanās vietās.

Auto pārvadāšanas pienākumi

Auto pārvadātāji regulāri pārvieto transportlīdzekļus no viena punkta uz citu. Viņu ikdienas pienākumi var atšķirties atkarībā no to klasifikācijas kā darbinieks vai pašnodarbināts darbuzņēmējs. Līgumslēdzējiem ir jātērē laiks tīklošanai un jānodrošina transporta iespējas. Auto pārvadātājam ir jāizstrādā un jāievēro darba grafiks, lai nodrošinātu, ka piegādi var veikt noteiktā laikā. Transportlīdzekļa stāvoklis ir arī kravas pārvadātāja atbildība, tāpēc pārvadātājam ir jāveic regulāras drošības pārbaudes un jānodrošina, ka remonts ir pienācīgi veikts. Pēc tam, kad automašīnas ir iekrautas kravas automašīnā, kravas pārvadātājam ir jānodrošina, ka tās tiek pastāvīgi nostiprinātas visā brauciena laikā.

Atnācis jums ar Sapling

Transporta brauciens

Federālā autopārvadātāju drošības pārvalde regulē kravas automobiļu vadītāju darba laiku, ieskaitot auto pārvadātājus. Darba nedēļas stundas ir ierobežotas līdz 70 stundām, kam seko 34 secīgas atpūtas stundas, kas ietver divas naktis.Darba dienas ir ierobežotas līdz 11 stundām, braucot ar obligātu 30 minūšu pārtraukumu pirmajās astoņās stundās. Tā kā daudzi kravas automobiļi pārvadā tikai vienā virzienā, daži uzņēmumi piedāvā moteli, atrodoties ceļā, kā arī transportēšanu mājās pēc kravas piegādes.

Sertifikācija

Uzņēmumi parasti pieprasa, lai auto pārvadātāji iegūtu vismaz vidusskolas diplomu vai GED. Dažām no tām ir arī vecuma prasības. Kravas pārvadātājiem ir jānodrošina komerciāla vadītāja apliecība, ievērojot tās valsts likumus. Viņiem ir arī jāiziet visi nepieciešamie testi un jāatbilst visiem Transporta departamenta noteiktajiem standartiem. Uzņēmumiem ir vajadzīgs arī lielisks braukšanas ieraksts, kā arī līgumdarbinieku atbildības apdrošināšana. Automobiļu vilkšanas pozīcijas parasti ietver regulāras narkotiku pārbaudes un obligātās obligācijas vadītājam, ja bojāti vai nozagti transportlīdzekļi.

Alga un Outlook

Saskaņā ar BLS, kravas automobiļu vadītāji nopelna vidējo gada algu 38,200 ASV dolāru apmērā, bet auto pārvadāšana ir unikāls braukšanas veids, un auto pārvadātāji tiek maksāti dažādos veidos. Daudzi uzņēmumi maksā noteiktu summu par katru nobraukto jūdzi. Pakārtoti, līgumpārvadātāji var nopelnīt procentus no ceļa ieņēmumiem. Līdztekus transporta samaksai pārvadātāji var saņemt kompensāciju arī par kravas automobiļa ieklāšanu un izkraušanu, ko veic pēc izbraukšanas un ierašanās.