Bankas vadītāja darba apraksts

Bankas vadītājs ir persona, kas ir atbildīga par bankas finanšu darbībām, kā arī darbiniekiem, kas sniedz klientu apkalpošanas pakalpojumus banku vai aizdevumu darījumos. Viņš uzrauga darījumu precizitāti un profesionalitāti. Klientu apmierinātības un saglabāšanas interesēs viņš uztur labvēlīgu un efektīvu vidi.

Veidi

Persona, kas šajā amatā atrodas nelielā vietā, var būt atbildīga par visām banku nodaļām. Lielākās bankās ar vairākām atrašanās vietām katram vietējam birojam parasti ir filiāles vadītājs. Ja galvenā banka vai filiāle ir liela operācija, parasti ir atsevišķu departamentu vadītāji, piemēram, aizdevumi, hipotēkas, investīcijas, pārbaudes un uzkrājumu nodaļas.

$config[code] not found

Pienākumi

Papildus darbinieku apmācībai un uzraudzībai un ārkārtas klientu apkalpošanas nodrošināšanai bankas vadītājs sagatavo pārskatus un kopsavilkumus, kas atspoguļo bankas darbības saistībā ar jauniem aizdevumiem un hipotēkām, saistību neizpildes darbību, jaunu kontu darbību un bankas ieguldījumu atdevi. Šie dati tiek izplatīti augstākajai vadībai, kā arī bankas direktoru padomei un investoriem. Vadītāji bieži tiek aicināti pakļauties klientu apkalpošanas jautājumiem vai palīdzēt aizdevumu vai hipotēku pieteikumu ekspedīcijā.

Atnācis jums ar Sapling

Darba apstākļi

Bankas vadītājs lielāko daļu sava laika pavada pie sava galda, strādājot ar papīru un strādājot pie sava datora. Dažkārt viņa var staigāt pa muguras birojiem, stāstītājiem un vestibilā, lai sazinātos ar personālu un klientiem. Lai gan viņa var strādāt bankā mazāk nekā tradicionālās 40 stundas nedēļā, viņa bieži strādā mājās, ko viņa pabeidz vakaros vai brīvdienās. Banku apģērba kods tradicionāli ir profesionāls, un kopējā atmosfēra parasti ir draudzīga un noderīga.

Izglītības prasības

Pretendentiem uz banku vadības vai vadības prakses programmām ir jābūt koledžas izglītībai. Ieteiktās koncentrācijas jomas ir matemātika, grāmatvedība, finanses vai uzņēmējdarbības vadība. Koledžas izglītības prasību līmenis ir atkarīgs no bankas. Lielākā daļa banku piedāvā vadības apmācības programmas potenciālajiem vadītājiem, lai iepazīstinātu viņus ar dažādiem banku departamentiem un to darbību.

Algas un paaugstināšanas iespējas

Saskaņā ar Salary.com teikto, gada vidējais ienākums bankas vadītājam 2009. gadā bija $ 137,163 atkarībā no bankas lieluma, tās turējumiem un ekonomiskajiem apstākļiem reģionā, kurā banka atrodas. Izaugsmes iespējas arī ir ļoti atkarīgas no šiem faktoriem. Zemāka līmeņa bankas vadītāji bieži piedalās progresīvos finanšu un banku kursos, lai palielinātu viņu iespējas paaugstināt amatā.