Pieteikuma speciālista darba apraksts

Satura rādītājs:

Anonim

Gandrīz visas lietojumprogrammu speciālistu pozīcijas prasa, lai jums ir daudz zināšanu par tehnoloģiju un tās ikdienas izmaiņām. Darbavietas pieprasa, lai lietojumprogrammu speciālisti būtu eksperti vairākās datorprogrammās un datu saskarnēs. Tas var būt izdevīgs darbs, ja jums patīk būt par tehnoloģiju un cieši sadarboties ar kolēģiem un klientiem.

Pieteikumu speciālistu darba veidi

Ir vairāki lietojumprogrammu speciālistu amatu veidi, sākot no datu lietojumprogrammu speciālistiem līdz lietojumprogrammu speciālistiem līdz administratīvo lietojumprogrammu speciālistiem. Tā kā katram uzņēmumam, kas nodarbojas ar naudu, ir nepieciešams vismaz viens, visizplatītākā nostāja ir naudas pieteikumu speciālists. Medicīnas jomā atrodami daudzi lietojumprogrammu speciālisti, jo slimnīcas un klīnikas nodarbojas ar programmatūras programmām un norēķinu jautājumiem.

$config[code] not found

Prasības

Lielākā daļa uzņēmumu pieprasa, lai kandidātu pieteikumi speciālistu amatos būtu vismaz bakalaura grāds; dažreiz uzņēmums ir specifisks un prasa, lai jums būtu bakalaura grāds matemātikā, datorzinātnē vai uzņēmējdarbībā. ASV gaisa spēki prasa, lai jūs trenētu 60 dienas un ka jums ir uzlabotas matemātikas prasmes un zināšanas par statistiku. Pretendentiem jābūt labām savstarpējās saskarsmes un komunikācijas prasmēm, un tiem vajadzētu būt spējīgiem vienlaikus pārvaldīt vairākus projektus. Darba rakstura dēļ jums ir noderīgi zināt, kā izmantot Microsoft Office programmas un Excel.

Dienas video

Atnācis jums ar Sapling

Pienākumi un atbildības

Bieži lietojumprogrammu speciālisti ir atbildīgi par skaidras naudas un kredītkaršu apstrādes, kā arī norēķinu sistēmu apstrādi. Naudas līdzekļu speciālisti seko līdzi apstrīdētajiem kredītkaršu darījumiem un neatrisinātajiem maksājumu jautājumiem, un bieži vien nodarbojas ar krājumu un iekasēšanas aģentūrām. Medicīnas jomas speciālisti bieži kļūst par ekspertiem ar visu to birojos izmantoto programmatūru un izstrādā apmācības procedūras citiem darbiniekiem, kuri izmanto programmas.

Maksas un pabalsti

Sākotnējā līmeņa lietojumprogrammu speciālistu amatos, sākot ar 2010. gada augustu, darbinieki veido no 30 000 līdz 40 000 ASV dolāru gadā; daudz darbavietu nāk arī ar medicīniskiem un zobārstniecības pabalstiem. Lai iegūtu specializētākas lietojumprogrammu speciālistu pozīcijas, jaunie nomas punkti sākas no 80 000 līdz 90 000 ASV dolāriem gadā. Kopš 2010. gada augusta ASV gaisa spēki sāka lietot speciālistus par 1 447 ASV dolāriem mēnesī, kā arī ieguvumus, bet atkarībā no pieredzes un darba gadiem speciālisti sastāda 7000 ASV dolāru mēnesī.

Ko jūs varat darīt, lai būtu konkurētspējīgs

Microsoft ir sertificēšanas programma, kas piedāvā apmācību cilvēkiem, kuri vēlas kļūt par lietojumprogrammu speciālistu. Tā kā vairumam lietojumprogrammu speciālistu ir jāzina, kā izmantot Microsoft programmas, Microsoft sertifikācijas process palīdz jums izcelties. Saskaņā ar Microsoft tīmekļa vietni, Microsoft Office speciālista sertifikācijas iegūšana palīdz paplašināt savas nodarbinātības iespējas, parādot savas uzlabotās prasmes, kā arī palielina peļņas potenciālu. Programmā ir apmācība un eksāmens. Ja jūs apstiprināsiet, jums būs piekļuve vietnes vietnei, un jūs varēsiet ievietot Microsoft oficiālo sertifikācijas logotipu savā CV.