Cik ilgs laiks, lai kļūtu par personīgo treneri?

Satura rādītājs:

Anonim

Ja jūs kādreiz esat iekļuvis veselības klubā, paskatījies uz visām mašīnām un prātoju, kā tos izmantot, jūs, iespējams, esat vērsušies pie trenera. Personīgie treneri dara vairāk, nekā pārliecinieties, ka sporta zāles dalībnieki nesāpēs ar brīvu svaru. Profesionāls treneris var būt vērtīga veselības un fitnesa komandas sastāvdaļa, palīdzot uzņēmuma klientiem izstrādāt fitnesa plānus un virzīt tos uz režīmu, kas nodrošina, ka viņi izpilda savus mērķus un gūst maksimālu labumu no viņu fitnesa centieniem. Vispārīgi runājot, atkarībā no jūsu izglītības līmeņa, personāla treneris kļūst par diviem līdz četriem gadiem.

$config[code] not found

Darba apraksts un personīgā trenera prasības

Personīgie treneri ir atbildīgi par darbu ar klientiem, lai izstrādātu fitnesa plānu un palīdzētu vadīt un motivēt viņus palikt uz ceļa. Tas parasti ietver klientu novērtēšanu, lai noteiktu to piemērotības līmeņus un izvēlētos atbilstošus vingrinājumus, demonstrētu un mācītu klientus, kā veikt vingrinājumus, un uzraudzīt tos, lai nodrošinātu pareizu tehniku ​​un palīdzētu novērst traumas. Treneri pastāvīgi uzrauga klientu progresu un veic nepieciešamās korekcijas vai korekcijas. Daži pasniedzēji nedarbojas ar individuāliem klientiem, bet gan “peldē” ap sporta zāli, lai atbildētu uz jautājumiem, sniegtu norādījumus un izpildītu noteikumus par aprīkojumu.

Dažās telpās treneri vada arī grupu vingrinājumu nodarbības, kas prasa viņiem papildus mācībām izstrādāt un horeogrāfijas rutīnas. Citi strādā ar noteiktu populāciju, piemēram, sirds slimniekiem, lai sniegtu rehabilitācijas pakalpojumus, izmantojot medicīnas vai rehabilitācijas iestādi. Atkarībā no darba devēja, personīgā trenera prasības var ietvert dažus administratīvus uzdevumus, piemēram, reģistratūras pārvaldīšanu un informāciju par uzturvērtību un norādījumus.

Izglītības prasības

Vispārīgi runājot, ja vēlaties strādāt kā personīgais treneris veselības klubā vai veselības aprūpes iestādē, jums ir jābūt sertificētam. Agrāk darba devēji nolīgtu pasniedzējus ar vidusskolas diplomu vai līdzvērtīgu izglītību, bet lielākā daļa tagad meklē trenerus ar divu līdz četru gadu koledžas grādu, vēlams veselības vai fitnesa jomā.

Darba devēji dod priekšroku arī instruktoriem, kas ir sertificēti ar tādas organizācijas starpniecību kā Amerikas Padomju padome (ACE) vai cita akreditācijas aģentūra, kas ir saistīta ar Nacionālo sertifikācijas aģentūru komisiju vai Kvalifikācijas izcilības institūtu, kas abi sniedz akreditēto mācību programmu sarakstu. Tam nepieciešams īpašs studiju apjoms (piemēram, ACE prasa 80 līdz 100 stundas) sertificētā personīgā trenera kursā un sertifikācijas eksāmenā. Sertifikācijas aģentūras arī mudina pretendentus izvēlēties specializācijas jomu un meklēt sertifikāciju šajā jomā. Doties caur ACE vai citu programmu ir ātrākais veids, kā kļūt par personīgo treneri.

Papildus personīgā trenera sertifikācijai darba devēji meklē kandidātus, kas ir sertificēti CPR un automātiskā ārējā defibrilatora (AED) lietošanā. Tomēr, ja jūs tikai mācīsiet konkrētas klases, piemēram, Zumba, jums tikai jāpierāda, ka esat pabeidzis kursus, lai kļūtu par fitnesa instruktoru šajā jomā, un sertifikācija var nebūt nepieciešama.

Dienas video

Atnācis jums ar Sapling

Rūpniecība

Lielākā daļa treneru strādā fitnesa klubos. Citi darba devēji ir pilsoniskās un sociālās organizācijas, medicīnas iestādes, skolas un valdība. Nozīmīga daļa - 11% - no pasniedzējiem ir pašnodarbinātie. Daudzi treneri vakaros un nedēļas nogalēs vingrošanas zālēs strādā kā sānu gigants, un parastā darba laikā viņiem ir citas pilna laika darba vietas. Tie, kas strādā pilnu slodzi, mēdz strādāt dažādās maiņās, tostarp naktīs un nedēļas nogalēs, un var ceļot starp sporta zālēm, uzņēmumiem un cilvēku mājām.

Gadu pieredze un alga

Sākot ar 2017. gadu, vidējais atalgojums personīgajiem treneriem bija 39,210 ASV dolāri. Augstākais 10% treneru nopelnīja gandrīz 75 000 ASV dolāru, bet zemākais 10% nopelnīja mazāk nekā $ 19,000 gadā.

Atalgojums par pieredzi šajā jomā ir pozitīvs. Viena prognoze par atalgojumu, pamatojoties uz pieredzi, izskatās šādi:

0-5 gadi: $35,000

5-10 gadi: $48,000

10-20 gadi: $55,000

20+ gadi: $60,000.

Darba izaugsmes tendence

Personīgās apmācības jomā vērojama ievērojama izaugsme, lielā mērā pateicoties lielākai uzmanībai darbinieku labsajūtas programmām un veselības aprūpes programmām, kas ietver fitnesa komponentu. Darba statistikas birojs prognozē 10% pieaugumu šajā jomā līdz 2026. gadam, kas ir ātrāks nekā vidēji. Pieaugošā interese par vingrinājumiem, piemēram, joga un Pilates, kā arī kā sāpju un citu slimību ārstēšanas veids, veicina augšanu šajā jomā.