Viesnīcas Doorman darba apraksts

2008. gadā saskaņā ar Darba statistikas biroja datiem viesnīcu nozare bija atbildīga par 1,9 miljoniem darbavietu. Viesnīcu durvju roktura amats ir viens no lielākajiem darba vietu katalogiem, ko nodrošina naktsmītņu nozare. Viesnīcu durvju sargi sauc arī par durvju sargiem, lai iekļautu sievietes, kas strādā šajā jomā. Durvju sargu pozīcijām ir maz vai nav pieredzes. Izglītības prasības ir minimālas un apgrozījuma līmenis ir augsts, tāpēc nav grūti nodrošināt pozīciju.

$config[code] not found

Pienākumi

Siri Stafford / Digital Vision / Getty Images

Durvis un durvju sargi rada viesmīlīgu vidi viesnīcas viesiem un atvieglo ierašanos vai izbraukšanu. Tas ietver durvju atvēršanu, taksometru nosūtīšanu, viesus sveicinot un somu ielikšanu viesnīcā. Durvis var būt atbildīgas arī par to, lai viņu darba zona būtu sakopta, slaucot un noņemot atkritumus. Paredzams, ka durvju sargi papildus saviem pamatnodokļiem palīdzēs viesiem, sniedzot norādījumus un sniedzot svarīgu informāciju par viesnīcu. Viesnīcu durvīm, kas izvietotas pie ieejas, ir jāpatur prātā aizdomīgas darbības.

Izglītība

joingate / iStock / Getty Images

Daži darba devēji pieprasa vidusskolas diplomu vai vispārējās izglītības pakāpi (GED), bet ne visu. Daudzi darba devēji izvairās no izglītības prasībām, tāpēc pašreizējie vidusskolas skolēni vasaras laikā var aizpildīt amatus.

Atnācis jums ar Sapling

Prasmes

Tā kā durvju sargi ir pirmās līnijas darbinieki un regulāri strādā ar viesiem, klientu apkalpošanas un komunikācijas prasmes ir obligātas. Durvīm ir jāsaglabā tīrs, reprezentatīvs izskats. Redzamie tetovējumi, ekstrēmi frizūras un pārmērīgas rotas nav piemērotas darba ņēmējiem šajās pozīcijās. Komandas spēlētāji, kas labi rīkojas un izrāda iniciatīvu, ir vislabāk piemēroti šāda veida darbam.

Darba apstākļi

Spencer Platt / Getty Images jaunumi / Getty Images

Bieži sastopami skarbi āra elementi, tostarp sniega, lietus un spēcīgs vējš, jo tik daudz durvju sargi atrodas ārpusē. Durvju sargs lielāko daļu sava darba dienas pavada uz kājām. Reizēm viņa amatā būs galda zona, kurā viņš var sēdēt, bet ne vienmēr. Parasti ir nepieciešamas vienādas formas. Dažas viesnīcas pieprasa, lai durvju sargi piegādātu savas formas tērpus. Citi nodrošina tērpus, kas ir jāatdod darba beigās. Darba grafiki atšķiras. Lielākā daļa durvju darbinieku strādā ar astoņu stundu maiņu, bet to stundas var būt neregulāras. Viesnīcas darbojas visu diennakti; šūpoles un kapu maiņas ir nepieciešamas, lai saglabātu īpašumu vienmēr. Darbinieki ir nepieciešami arī brīvdienās.

Darba Outlook

Andrea Chu / Photodisc / Getty Images

Saskaņā ar Darba statistikas biroja datiem, no 2008. līdz 2018. gadam sagaidāms, ka viesnīcu un naktsmītņu nozare pieaugs par 5 procentiem, ļaujot radīt jaunas pozīcijas. Paredzams, ka šajā laika posmā kompensācija palielināsies par 5 procentiem, lai gan šis rādītājs ir zemāks par valsts vidējo.