Virologa vidējā alga

Ne visi superherāti valkā vāciņus - tā vietā daži don labie. Ikreiz, kad ir nāvīga vīrusa, piemēram, Ebola vai H1N1, uzliesmojums, virologi atrodas cīņā, lai apturētu izplatīšanos un izārstētu skartos cilvēkus. Pat ja virologs nekad nedarbojas tieši ar pacientiem, viņam vai viņai būs jātērē gadi, lai kļūtu par ekspertu par visām ar vīrusiem saistītām lietām, jo ​​virologu apmācības prasības ir prasīgas. Tas ir augsts likmes un nepārtraukti mainīgs lauks, tāpēc virologiem ir jābūt gataviem.

$config[code] not found

Darba apraksts

Virologi specializējas visās lietās, kas saistītas ar vīrusiem. Daudzi virologi strādā tikai ar pētniecību (nevis redzēt pacientus), pētot vīrusu celmus no HIV un hepatīta līdz baku un tropu. Daži virologi strādā vakcīnu pētījumos, radot un testējot jaunas zāles, lai cīnītos pret nāvējošu vīrusu iedarbību. Citi strādā kā ārsti un konsultējas ar pacientiem, kas ir noslēguši vīrusus. Vēl citi strādā akadēmiskajā vidē, māca studentus par viroloģiju un veic sākotnējos pētījumus.

Šis lauks nav tikai par vīrusu izpēti cilvēkiem. Daži virologi specializējas vīrusos, kas ietekmē dzīvniekus vai augu dzīvi, vai tiem, kurus izplatījuši kukaiņi vai pārtika.

Izglītības prasības

Tāpat kā ar citām medicīnas un zinātnes specialitātēm, ceļš, kā kļūt par virologu, ietver daudzgadu formālo izglītību. Sāciet savu virusologu izglītību, iegūstot bakalaura grādu dzīves zinātņu jomā, piemēram, bioloģijā vai bioķīmijā.

Nākamais solis ir absolventu programma. Atkarībā no tā, kāda viroloģijas zona vēlas studenti, viņš drīkst turpināt doktora grādu. (kļūt par zinātnisko pētnieku) vai apmeklēt medicīnas skolu, lai kļūtu par ārstu. Daži studenti izvēlas maģistra grādu vai piedalās kopīgajā M.D./Ph.D. programmu. Pēc skolas darba pabeigšanas virologs bieži pabeidz stipendiju vai citu plašu apmācību programmu, kas parasti ilgs vairākus gadus. Bet atkal, vai šis solis ir nepieciešams, ir atkarīgs no personas izvēlētā karjeras.

Atnācis jums ar Sapling

Rūpniecība

Lai gan specialitāte no ārpuses šķiet maza, viroloģijas lauks piedāvā virkni karjeras ceļu. Daži virologi veic lauka pētījumus un koncentrējas uz konkrētiem vīrusu tipiem vai celmiem, kas ilgstoši ceļo uz skartajām teritorijām. Citi veic laboratorijas pētījumus, strādā akadēmiskajā vidē vai strādā federālās vai vietējās pašvaldībās. Virologi var strādāt arī medicīnas uzņēmumos, kas izstrādā vai testē vakcīnas, vai strādā slimnīcās un klīnikās, kur viņi vajadzības gadījumā konsultējas par lietām.

Gadu pieredze un alga

Tā kā lauks ir neliels, salīdzinot ar citām medicīnas un zinātnes specialitātēm, informācija par virusologiem nav plaši pieejama. ASV Darba statistikas birojs ziņo, ka mikrobiologi - kategorija, kas ietver virologus - nopelnīja vidējo algu. $69,960 gadā, vai $33.64 stundā, sākot ar 2017. gada maiju. Tomēr virologi, kas strādā kā ārsti vai akadēmiskajās aprindās, var nopelnīt dramatiski atšķirīgas algas nekā tie, kas strādā valsts finansētā vai privāti finansētā pētniecībā. Piemēram, BLS ziņoja, ka mediķu alga ārstiem bija $208,000 vai augstāk, no 2017. gada maija.

Tāpat kā daudzās jomās, alga parasti ir atkarīga no pieredzes viroloģijā.

Darba izaugsmes tendence

Diemžēl iecerējušajiem virologiem, kas meklē darba drošību, BLS nepārbauda lauka izaugsmi vai nesniedz prognozes par tās nākotni. Tomēr tiek prognozēts, ka visi mikrobiologu lauki no 2016. līdz 2026. gadam pieaugs par 8 procentiem, kas ir ap vidējo rādītāju visās nozarēs.