Cik daudz Doormen Make?

Satura rādītājs:

Anonim

Doormen pievieno eleganci un drošības pasākumu uzņēmumiem, kuros viņi strādā. Viņi bieži vien ir pirmā un pēdējā seja, ar kuru persona saskaras, apmeklējot ēku, liekot viņiem ietekmēt cilvēka kopējo pieredzi. Durvju pozīcijas svārstās no stundu nepilna laika darba vietām bez priekšrocībām pilna laika, arodbiedrību pozīcijās. Saskaņā ar Indeed.com, no 2014. gada decembra ASV vidējo durvju darbinieku vidējā alga bija 24 000 ASV dolāru.

$config[code] not found

Darba prasības un prasmes

Durvīm jābūt iespējai stāvēt ilgu laiku un, iespējams, strādāt sliktā laikā. Viņiem var būt nepieciešams regulāri pacelt noteiktu svaru. Durvīm jābūt labi koptām, tām ir nepieciešama laba komunikācija, etiķete un klientu apkalpošanas prasmes. Viņiem vajadzētu būt labi atcerēties vārdus, sejas un citu informāciju par klientiem un īrniekiem. Godīgums un integritāte ir svarīga arī tāpēc, ka durvju sargi bieži vien uzticas citiem, un viņiem ir nodrošināta piekļuve mājām un viesnīcas istabām. Daži darba devēji veic kriminālās fona pārbaudes un var pieprasīt vidusskolas diplomu vai GED. Daži darba devēji arī dod priekšroku darba devēju pieņemšanai darbā ar iepriekšējo viesmīlības pieredzi.

Pienākumi: vairāk nekā atvēršanas durvis

Durvju pienākumi atšķiras atkarībā no uzņēmuma veida. Durvis strādā biroju ēkās, daudzdzīvokļu ēkās, kūrortos un viesnīcās. Viņi atver durvis, kad cilvēki ierodas un sveic ēkās ienākošos. Šie darbinieki paziņo viesiem, dod atļauju apmeklētājiem doties uz vēlamo vietu ēkā un nodrošināt apmeklētāju pierakstīšanos un izbraukšanu. Durvju namiņi pieņem paketes, krusas taksometrus un skaidrus gājēju celiņus. Daži darba devēji un arodbiedrības stingri nenosaka durvju pienākumus, un viesi vai iedzīvotāji lūdz viņiem veikt papildu uzdevumus, piemēram, staigāt suņus, pārbaudīt vecākus īrniekus vai palīdzēt cilvēkiem pārvadāt pārtikas preces vai bagāžu.

Dienas video

Atnācis jums ar Sapling

Padomi

Doormen parasti saņem padomus par papildu pakalpojumiem. Viesnīcā viesi katru dienu var saņemt padomus, lai palīdzētu viesiem ar bagāžu vai citiem uzdevumiem. Dzīvojamo durvju māju gadījumā padomi ir īpaši izplatīti brīvdienu sezonā. 2013. gada Brick Underground izstrādājumā New York City dzīvojamo durvju sargi ziņoja, ka saņem dāvanu dāvanas no 20 līdz 600 ASV dolāriem. Summa var atšķirties atkarībā no tā, cik ilgi īrnieks dzīvoja ēkā, kā īrnieka finanses guva labumu gada laikā un cik noderīgi ir bijis durvju sargs.

Doorman Pay

Durvju atalgojums mainās atkarībā no atrašanās vietas un uzņēmuma veida. Labākās durvju darba vietas ir augstas klases kūrortos un Ņujorkā, saka Job Monkey. 2014. gada decembrī Indeed.com ziņoja, ka vidējā Ņujorkas durvju alga bija 33 000 ASV dolāru, kas ir vienāda ar vidējo atalgojumu Sanfrancisko durvīm. Hjūstonā durvju darbinieki vidēji sasniedza $ 27,000 gadā, savukārt Čikāgas durvju sargi nopelnīja $ 29,000. Bet Lasvegasā, pēc Indeed.com domām, durvju sargi bija tikai vidēji 19 000 ASV dolāru, kas ir par 19% mazāk nekā vidēji valstī.