Bibliotēkas sekretāra darba apraksts

Bibliotēku darbinieki palīdz bibliotekāriem un pilda pienākumus, sākot no datoru uzstādīšanas uz plauktu grāmatām. Viņiem ir darbs publiskās, pamatskolas un koledžas bibliotēkās. Daži ir valdības darbinieki. Izglītības prasības atšķiras; dažiem darbiniekiem ir vidusskolas diplomi, bet citi ir ieguvuši 2 vai 4 gadu grādu. Darbs bibliotēkā ir izdevīga karjera tiem, kas bauda grāmatas un dalās informācijā.

$config[code] not found

Ģeogrāfija

Bibliotēkas faktora atrašanās vieta un lielums, kāda veida pieredzei ir jābūt ieinteresētam darba devējam. Mazpilsētu bibliotēkās tiek pieņemti darbinieki, kas vēl atrodas vidusskolā, bet lielākās, lielpilsētu bibliotēkas parasti prasa 2 gadu grādu. Tiem, kas meklē darbu pamatskolā, ir jābūt tādām pašām prasībām, kādas tiek ievērotas kā skolotāja palīdzība, kas ir asociētā grāda. Datoru pieredze ir noderīga, jo modernās tehnoloģijas tagad darbojas bibliotēkās. Asistenti dažreiz ir atbildīgi par bibliotēkas datortīkla fiksēšanu. Bibliotekāriem ir bakalaura grāds.

Funkcija

Bibliotēku darbinieki ievada datus datorā. Dažreiz viņi pārbauda un pārbauda grāmatas, ja skaitītājs ir līnijā vai ja elektroniskā izrakstīšanās sistēma ir uz leju. Viņi organizē un atdod atpakaļ grāmatas. Tehniskie darbinieki palīdz apmeklētājiem izmantot internetu, un tie atrod grūti atrastos apjomus. Darbinieki, kas apmācīti, lai palīdzētu neredzīgajiem, palīdzētu viņiem atrast specializētus lasīšanas materiālus. Biroja darbinieki zīmē plakātu plakātus pasākumiem un darbam pie grāmatu pārdošanas. Daži, kuriem ir komerciāla vadītāja apliecība, brauc ar grāmatu mašīnu uz dzīvokļiem un tirdzniecības centriem, kur cilvēki var iepazīties ar grāmatām bez nepieciešamības apmeklēt bibliotēku.

Atnācis jums ar Sapling

Apsvērumi

Tehnoloģija maina dažādus bibliotēkas sekretāra pienākumus. Reizēm paši bibliotekāri bija atbildīgi par nepieciešamo datu ievadīšanu bibliotēkā. Tagad šie uzdevumi arvien vairāk tiek piešķirti ierēdņiem un zemāka līmeņa darbiniekiem. Bibliotekāri tiek atbrīvoti, lai rīkotos ar citiem nepieciešamajiem uzdevumiem. Šā iemesla dēļ tech savvy indivīdiem ir liels pieprasījums.

Saskaņā ar ASV Darba statistikas biroja datiem 2008. un 2018. gadā darbavietu prognozes par bibliotēku darbinieks palielināsies par 10 procentiem. Cilvēki atstās darbu, lai meklētu augstāku darba samaksu, kas šajā nozarē pavērs jaunas darba vietas.

Alga

Saskaņā ar ASV Darba statistikas biroja datiem bibliotēkas sekretāra vidējie ienākumi ir no $ 13 līdz $ 15 stundā. Vietējās pašvaldības darbinieki nopelna 13,22 $ stundā. Pamatskolas vidēji maksā $ 14.03 stundā. Visaugstākie ienākumi dod mājās $ 15,91 stundā un strādā 4 gadu koledžās un universitātēs.

Brīdinājums

Šim darbam ir nepieciešams zināms fiziskās izturības līmenis. Darbinieki saliek, uzkāpa un noliecas visu dienu. Dažreiz viņi palīdz invalīdiem. Reizēm darba ņēmējiem ir jāapmeklē zonu slimnīcas, lai piegādātu grāmatas, kas var prasīt pastaigas garus attālumus.Grāmatu nēsāšana un pacelšana ir daļa no bibliotēkas sekretāra pienākumiem.