Kas ir Optometry Office Manager darba apraksts?

Sākotnējā vizītē optometristā parasti nepieciešams, lai jaunais pacients aizpildītu dokumentus par medicīnisko vēsturi, kontaktinformāciju, pašreizējām un iepriekšējām acu problēmām, apdrošināšanas segumu un norēķinu preferencēm. Šī informācija tiek glabāta elektroniski vai papīra formātā, lai palīdzētu optometristam diagnosticēt un ārstēt pacientus un pareizi apmaksāt apdrošināšanas sabiedrības par sniegtajiem pakalpojumiem. Personu, kas ir atbildīga par šo failu glabāšanu un vispārējo biroja darbību, sauc par optometrijas biroja vadītāju.

$config[code] not found

Prasmju prasības

Prasmēm biroja un dokumentu pārvaldībā ir jābūt kompetentam optometrijas biroja vadītājam, jo ​​pacientu datnēm jābūt precīzām un aktuālām, lai optometristam nodrošinātu labu pacienta apkalpošanu savlaicīgi. Vadītājam ir jābūt uzraudzības spējām vadīt administratora un administratīvā personāla darbu. Paredzams, ka viņa regulāri pārskatīs reģistrācijas un uzskaites sistēmu efektivitāti un ieteiks uzlabojumus. Ja rodas neatbilstības, kas saistītas ar biroja vadības jautājumiem, viņai ir jārisina tās ar taktiku un diplomātiju.

Darba pienākumi

Vai optometrijas prakse ir jauna vai vienkārši mainīga vadība, biroja vadītājs ir atbildīgs par labāko operāciju sistēmas izvēli, kā arī lēmumu pieņemšanu par jaunu darbinieku pieņemšanu darbā, kāda programmatūra vislabāk atbilst ārsta pakalpojumu vajadzībām un pacienta apjomam, biroja politikas un procedūru izstrāde. Parasti viņa ar ārstu piešķir amata laiku un nosaka pacientu maksājumu un norēķinu plānu vadlīnijas. Viņas apstiprinājums parasti ir vajadzīgs, lai iegādātos biroja preces un aprīkojumu. Kontakts ar pacientiem parasti ir daļa no darba.

Atnācis jums ar Sapling

Darba apstākļi

Optometrijas biroju vadītāji parasti strādā profesionāli biroja vidēs, kas ir ērti mēbelētas un bez ārējiem trokšņiem vai traucējumiem. Biroja darba laiks parasti ir no 9:00 līdz 17:00. un virsstundu vai nedēļas nogales darbs ir reti nepieciešams. Parasti priekšroka tiek dota profesionālajam biznesa apģērbam, lai gan dažos biroja apģērbu kodos var būt ķirurģiski skrubji.

Izglītības prasības

Augstskolas diplomam vai līdzvērtīgam darbam jābūt optometrijas biroja vadītājam. Dažiem darba devējiem ir nepieciešama vismaz divu gadu pieredze optometrijas vai optiskās izplatīšanas vadības pozīcijā. Ieteicams zināt optisko testēšanas procedūru. Briļļu vai kontaktu izsniegšanas fons tiek uzskatīts par plusu darba meklētājiem.

Algas un paaugstināšanas iespējas

Ja optometrists ir daļa no plašākas acu aprūpes speciālistu grupas, var būt pieejamas iespējas pārvaldīt lielākus vai aktīvākus birojus par augstāku algu. Mazākas neatkarīgas prakses parasti nesniedz karjeras izaugsmes iespējas. Vidējā gada alga optometrijas biroja vadītājam 2014. gadā bija 40,414 ASV dolāri.