Kopēšanas redaktora darba apraksts

Ja jūs pārlūkojat savus sociālo mediju kontus un kropļojat savu draugu slikto gramatiku un pareizrakstību, vai arī jūs ļoti priecāties atrast kļūdas drukātajos materiālos, karjera kā kopēšanas redaktors var būt ideāls jums. Perfekcionistu sapņu darbs, kopēšanas rediģēšana ietver nevainojamo gramatisko prasmju un acu detalizāciju, lai strādātu, lai pārliecinātos, ka nekas netiek publicēts ar kļūdām. Ja esat organizēts, labs ar termiņiem un spēj identificēt nepareizi izmantotu komatu 20 tempos, tas ir darbs jums.

$config[code] not found

Kopēt redaktora darba aprakstu

Kopēšanas redaktori pārskata galīgo rakstu, grāmatu un citu publikāciju projektus, lai nodrošinātu, ka tie ir bez kļūdām un lasāmi. Viņi pārskata un labo gramatiku, pieturzīmes un pareizrakstību, kā arī katra teikuma lasāmību un skaidrību. Kopēšanas redaktors arī novērtē stilu, veicot izmaiņas un labojumus, ja tas ir nepieciešams, lai gabals atbilstu redakcionālajai politikai. Atkarībā no publikācijas kopēšanas redaktors var būt atbildīgs arī par faktu pārbaudi, faktu un skaitļu pārbaudi un avotu apstiprināšanu. Dažiem kopēšanas redaktoriem ir jāmaksā par lapu izkārtojumu izstrādi.

Izglītības prasības kopēšanas redaktoriem

Lai gan lielākā daļa kopiju redaktoru ir ieguvuši vismaz bakalaura grādu angļu valodā, žurnālistikā vai citā ar to saistītā tēmā, darba uzmanības centrā ir detalizēts skatījums un stingra angļu valodas izpratne. Ir iespējams nopelnīt sertifikātus kopēšanas rediģēšanā, bet darba devēji galvenokārt ir saistīti ar jūsu gramatikas un redakcijas stila zināšanām, piemēram, Associated Press un Čikāgas stiliem un jūsu apņemšanos radīt perfektu, bez kļūdām kopiju. Izveidotie kopēšanas redaktori bieži izplata savas prasmes, izmantojot apmācību un seminārus, ko piedāvā tādas organizācijas kā American Copy Editors Society.

Atnācis jums ar Sapling

Kopēt redaktora lomu izdevējdarbības nozarē

Kopēt redaktorus darbojas dažādos iestatījumos, ieskaitot izdevniecības, avīzes, žurnālus un tiešsaistes publikācijas. Uzņēmumi, kas ražo daudz rakstveida materiālu, arī izmanto iekšējos kopiju redaktorus. Kopēt redaktorus reklāmas un mārketinga aģentūrās, rediģējot iespiestus un tiešsaistes materiālus klientiem. Finanšu pakalpojumu organizācijas, kas ražo līgumus un citus nodrošinājumus, ir kopējie redaktori. Daži kopēšanas redaktori strādā kā ārštata darbinieki uz projekta vai līguma pamata, vienlaikus uzņemot vairākus klientus.

Kopēt redaktora algu

Kopš 2017. gada vidējā kopiju redaktora alga bija 58,770 ASV dolāri. Puse no visiem kopēšanas redaktoriem nopelnīja vairāk, un puse nopelnīja mazāk. Zemākais 10% kopiju redaktoru nopelnīja mazāk nekā 30,380 ASV dolāri, savukārt top 10 procenti nopelnīja vairāk nekā $ 114,000 gadā. Augstākie apmaksātie redaktori ir tie, kas strādā finanšu pakalpojumu nozarē. Viens no zemākajiem apmaksātajiem redaktoriem ir laikrakstu, periodisko, grāmatu un direktoriju izdevējdarbības sektoros.

Darba izaugsmes tendences

Paredzams, ka nākamajā desmitgadē izaugsme šajā jomā būs lēna vai neeksistējoša, galvenokārt pateicoties izdevējdarbības nozares pārmaiņām un tiešsaistes publikāciju spiedienam uz tradicionālajiem drukas līdzekļiem. Darba statistikas birojs paredz 1% samazināt darba vietu skaitu šajā jomā. Kopā ar augsto interesi par kopēšanas darbu rediģēšanu, konkurence nākamajos gados varētu būt sīva.