Shot Girl darba apraksts

Lielākajā daļā bāru bāru īpašniekiem un vadītājiem ir nepieciešams mazliet palīdzēt dzērieniem klientiem, kuri atrodas citās vietās, nevis galvenajā bārā. Daži no šiem bāriem, it īpaši bāriem naktsklubos, nodarbojas ar meitenēm, kas nodarbojas ar šo uzdevumu. Šīm meitenēm, kas pazīstamas arī kā šāvēja meitenes, nav tik liela atbildība, kā to dara augšējā bāra darbinieki, bet viņiem joprojām ir jādarbojas profesionāli.

$config[code] not found

Vispārējie pienākumi

Drošinātājs / drošinātājs / Getty Images

Saskaņā ar Clevelander South Beach darba aprakstu šāvēja meitenes bara viesiem ieved alkoholiskos dzērienus un pārliecinieties, ka viesi ir apmierināti ar šiem dzērieniem. Dažos bāros šāvējušās meitenes burtiski kalpo tikai šāvieniem, no kuriem nāk virsraksts, bet lielākā daļa bāru paplašina apkalpošanas pienākumus visiem dzērieniem. Shot meitenes attīra servera stacijas un nodrošina pietiekamu garšvielu piegādi katrā. Viņi var ievadīt pārdošanu bāra darījuma sistēmā un dot saviem viesiem ieņēmumus. Nošautas meitenes ir atbildīgas par to, lai dzērieniem būtu atbilstošas ​​piedevas un apstiprinātu šo dzeršanas vecumu, izmantojot identifikācijas pārbaudes. Viņi arī var palīdzēt uzsākt un slēgt procedūras.

Prasības

Ingram Publishing / Ingram Publishing / Getty Images

Šaušanas meitenēm jābūt vismaz 18 gadu vecām, jo ​​valsts prasības liedz nepilngadīgajiem pasniegt alkoholu. Pietiek ar vidusskolas diplomu vai līdzvērtīgu diplomu, lai gan darba devēji redz pārdošanas pieredzi kā ieguvumu.

Atnācis jums ar Sapling

Prasmes

36clicks / iStock / Getty Images

Shot meitenēm ir jābūt izcilām starppersonu prasmēm, jo ​​tām ir jāsaskaras ar klientiem vienā. Viņiem jāspēj sekot līdzi pasūtījumiem un pieprasījumiem garīgi un vairāku uzdevumu veikšanai starp stacijām. Shot meitenēm ir nepieciešama arī laba fiziskā koordinācija, lai viņi varētu vienlaikus rīkoties ar daudziem dzērieniem, neizlejot neko un lai viņi varētu viegli strādāt pie klientiem. Pozitīva, jautra mīloša attieksme ir ļoti vēlama, lai saglabātu bāra gaismas atmosfēru un atvieglotu to.

Darba vide

Digital Vision./Photodisc/Getty Images

Shot meitenēm parasti ir jāstrādā vakaros vai naktīs, lai gan dažiem bāriem ir pēcpusdienas maiņas. Šaušanas meitenēm ir jāatrodas kājām lielāko daļu laika, kad viņi strādā, un var būt pakļautas tādiem apdraudējumiem kā cigarešu dūmi (tas var mainīties, jo vairāk valstu pāriet pret smēķēšanu), bārs cīnās, skaļa mūzika un prasīgi vai seksuāli agresīvi klienti. Viņi pastāvīgi saskaras ar piedāvājumiem dzert, un viņiem ir jātiek galā ar klientiem, kuri ir piedzērušies.

Algas

Kā šāvēja meitene jums nebūs daudz nopelnīt pēc stundas algas, bet, tāpat kā lielākā daļa jāgaida, jūs varat pievienot to no padomiem. Shot meitenes saņem padomus, kas parasti ir vienādi vai pārsniedz to stundas algu. Shot meitenes var nebūt tiesīgas saņemt pabalstus, piemēram, veselības aprūpes segumu, jo viņi ne vienmēr strādā pilnu darba laiku - daudzi strādā tikai dažas maiņas nedēļā.