Lauku pārvadātāju asociācijas darba apraksts

Lauku pārvadātāju asociācija paņem un piegādā pastu, pakas un pakas ASV Pasta pakalpojumu (USPS) klientiem, kas atrodas ārpus pilsētas teritorijām. Viņa maršruts var ietvert dzīvojamo vai komerciālo patronu vai abu kombināciju. Pēc viņa maiņas viņš atgriežas noteiktā pasta nodaļā savā reģionā, lai atteiktos no nepiegādāta pasta, kā arī parakstītie ieņēmumi, ko viņš varētu būt savācis no klientiem.

$config[code] not found

Prasmju prasības

Organizatoriskās spējas ir nepieciešamas, lai lauku pārvadātāju asociācija savlaicīgi piegādātu pastu visiem saviem maršrutā esošajiem klientiem. Lai sazinātos ar klientiem un atbildētu uz viņu jautājumiem, ir nepieciešamas labas mutvārdu komunikācijas prasmes. Ir nepieciešama spēja atšifrēt adreses un adresātu vārdus no nerakstāmas rakstīšanas uz aploksnēm un adrešu etiķetēm. Elektronisko ierīču prasmes ir nepieciešamas, lai iegūtu klienta parakstus no rokas datorizētām iekārtām, ko izmanto USPS.

Darba pienākumi

Lauku pārvadātāju asociācijas galvenais uzdevums ir nogādāt pastu uz pareizajiem klientiem. Paredzams, ka viņš gudri pārvaldīs savu laiku un izplānos savu maršrutu, lai izvairītos no piegādes ceļu atgūšanas. Nepieciešams veikt detalizētus ierakstus par mēģinājumiem un neatbildētām piegādēm. Parakstu saņemšana sertificētiem, reģistrētiem un piegādes apstiprinājumiem ir darba prasība. Lauku pārvadātāja asociētajam uzņēmumam ir jāsaglabā sava transportlīdzekļa tīrība un darba kārtība, ievērojot profilaktiskās apkopes grafiku.

Darba apstākļi

Šim darbam ir nepieciešama fiziskā sagatavotība, jo pārvadātājiem ir jāveic smags pasta somas un iepakojumi ar daudziem svariem un izmēriem. Viņi arī atrodas uz kājām lielākajā daļā darba dienu, un viņiem ir jāspēj viegli saliekt un stiept, lai paņemtu un piegādātu pakas. Lauku pārvadātāja asociētajam uzņēmumam parasti ir nepieciešams vadīt uzņēmuma transportlīdzekli un strādāt visu veidu laika apstākļos. Viņas darba grafiks parasti ir 40 stundas nedēļā, kas var ietvert darbu sestdienās. Brīvdienu sezonas, kas palielina pasta sūtījumu un iepakojumu apjomu, var radīt virsstundas. Lielākajai daļai pasta darbinieku ir jāvalkā uniforma, ko nodrošina darba devējs. Tikšanās ar naidīgiem suņiem klientu dzīvesvietās ir normāla darba daļa.

Izglītības prasības

Šim darbam ir nepieciešams vidusskolas diploms vai līdzvērtīgs dokuments. Lauku pārvadātāju asociēto amatu pretendentiem ir jāpārbauda civildienesta pārbaude, lai tos varētu uzskatīt par īrētiem. Ieteicama iepriekšēja pieredze piegādes vai klientu apkalpošanas operācijās.

Algas un paaugstināšanas iespējas

Pateicoties USPS lielumam, vairumam darbinieku ir pieejamas uzlabošanas iespējas. Karjeras izaugsme par uzraudzības pozīcijām piegādes vai pasta apstrādes jomā ir izplatīta. Saskaņā ar informāciju par darba vietu un algu informāciju Glassdoor.com 2010. gadā vidējā alga Amerikas Savienoto Valstu lauku pārvadātājiem bija 51,414 ASV dolāri.