USPS izplatīšanas biroja darba apraksts

USPS izplatīšanas sekretārs ir ASV pasta dienesta darbinieks, kas ir atbildīgs par ienākošo un izejošo pastu šķirošanu.

Citi noteikumi

Izplatīšanas darbinieki tiek saukti arī par pasta šķirotājiem, pasta apstrādātājiem, pasta apstrādātājiem, apstrādes operatoriem vai apstrādātājiem.

Pienākumi

Sadales sekretāra pienākumos ietilpst kravas automašīnu iekraušana / izkraušana, pasta sūtījumu sūtīšana pasta centrā un pasta šķirošanas iekārtu darbība.

Atnācis jums ar Sapling

Prasības

Daudziem pasta darbiniekiem, tostarp tiem, kas parasti tiek saukti par izplatīšanas sekretāriem, ir jāveic eksāmens 473, kas pārbauda atmiņu, skaita prasmes, adreses atpazīšanas prasmes un citas prasmes, kas ir svarīgas darbam.

Fiziskās prasības

Pasta darbiniekiem ir jāspēj stāvēt ilgu laiku, pacelt smagus pasta sūtījumus un jāspēj darboties ar mašīnām, piemēram, autoiekrāvēju.

Kompensācija

Saskaņā ar ASV Darba statistikas biroja 2008. gada vidējo algu pasta šķirotāju, pārstrādātāju un mašīnu operatoriem bija $ 50,020.