Pētījuma koordinatora darba apraksts

Sabiedrība nezina, kā vingrinājumi vai cigaretes ietekmē veselību un vai zāles ir efektīvas pret noteiktām slimībām bez pētniecības - vai klīnisko pētījumu koordinatoru darba. Pētniecības koordinatori pieņem darbā un ekrāna priekšmetus pētījumiem un, izmantojot pētnieku vadītājus, nosaka testu paraugu lielumus, dalot dalībniekus kontroles un pārbaudes vai eksperimentālajās grupās, no kurām pēdējās saņem testējamās zāles. Lai gan peļņa atšķiras atkarībā no darba devēja un ģeogrāfiskā apgabala, pētījuma koordinatora vidējā alga 2014. gadā bija 37 000 ASV dolāru.

$config[code] not found

Galvenās atbildības

Tiklīdz pētniecības koordinatori pieņems klīnisko testu dalībniekus, viņi saņem rakstiskas piekrišanas veidlapas no testējamiem subjektiem. Viņi tikās arī ar dalībniekiem un informē tos par testu specifikācijām. Pētniecības koordinatoru mērķis ir nodrošināt līdzību starp kontroles un pārbaudes dalībniekiem, lai mazinātu novirzes no testu datiem un sasniegtu derīgus rezultātus. Šīs līdzības var būt, piemēram, vecums, uzturs un dzīvesveids. Citi galvenie pētniecības koordinatoru pienākumi ir testēšanas medikamentu izsniegšana, datu vākšana un analīze, starpposma ziņojumu rakstīšana un izplatīšana un atsevišķu pētījumu datubāzu uzturēšana, no kurām dažas var ilgt vairākus gadus.

Darba vide

Lielākā daļa pētniecības koordinatoru, kā dabaszinātņu vadītāji, strādā pilnu darba laiku laboratorijās, klīnikās vai slimnīcās. Vietējās, valsts un federālās valdības aģentūras, piemēram, Slimību kontroles un profilakses centri, nodarbina arī pētniecības koordinatorus. Šo pētījumu speciālistu darba laiks var mainīties dienās, vakaros vai nedēļas nogalēs atkarībā no darba devējiem, kuriem viņi strādā. Daži var strādāt virsstundas, lai nodrošinātu, ka viņi izpilda pārbaudes termiņus.

Atnācis jums ar Sapling

Izglītība un kvalifikācija

Izglītības prasības pētniecības koordinatoriem atšķiras atkarībā no darba devēja. Lielākā daļa dod priekšroku tādu darbinieku pieņemšanai, kuriem ir vismaz bakalaura vai maģistra grāds klīniskajos pētījumos. Citi var nolīgt tikai tādus pētniecības koordinatorus, kuriem ir viena vai vairākas gadu klīniskās izpētes pieredze un bakalaura vai asociētā grāda aprūpe.Ja pētniecības koordinatoriem ir nepieciešami medmāsu grādi, viņiem ir jāiegūst un jāiesniedz Nacionālās padomes licencēšanas eksāmens gan reģistrētām medmāsām, gan licencētām praktiskām medmāsām. Citas būtiskas kvalifikācijas ir uzmanība detaļām un starppersonu, laika vadība, rakstīšana, datoru un pētniecības prasmes.

Attīstības iespējas

Pētniecības koordinators var kļūt par vecāko pētniecības koordinatoru vai vadītāju, kad viņš iegūs vienu vai vairākus gadus ilgu pētniecības koordinatora pieredzi. Vecākie pētnieku koordinatori pieņem darbā, apmāca un uzrauga pētniecības koordinatorus. 2014. gadā Mayo klīnika ziņoja par 68 000 ASV dolāru augstāko pētniecības koordinatoru. Pāris līmeņi no augstākā līmeņa pētnieku koordinatora ir medicīnas vai dabas zinātnieka amats. Šie augstākā līmeņa zinātnieki palīdz farmaceitiskajiem vai citiem medicīnas darbiniekiem izstrādāt pētniecisko pētījumu mērķus un stratēģijas. Saskaņā ar ASV Darba statistikas biroja (BLS) datiem 2013. gada maijā dabaszinātnieki vidēji bija $ 132,850.

Darba Outlook

BLS neparedz darba vietas īpaši pētniecības koordinatoriem. Tiek lēsts, ka no 2012. līdz 2022. gadam dabaszinātņu vadītāju nodarbinātība palielināsies par 6 procentiem, kas ir lēnāks nekā 11% valsts vidējais rādītājs attiecībā uz visām profesijām. Vairāk darbavietu ārpakalpojumu un atbildības nostiprināšana veicinās dabaszinātņu vadītāju nodarbinātības pieaugumu. Pētniecības koordinatori var sagaidīt, ka dažas darba iespējas tiks atvērtas, jo viņi mainās darbā vai aiziet no profesijas.