Atpūtas palīga darba apraksts

Atpūtas palīgi nodrošina, ka personām, kas piedalās atpūtas pasākumos, ir patīkama pieredze. Darbojoties atpūtas vadītāju vidū, asistenti veicina atpūtas programmu izstrādi, vada dalībniekus aktivitāšu veikšanā, uztur izklaides aprīkojumu un veicina veicināšanas pasākumus. Atpūtas palīgu tipiskie darba devēji ir vietējās pašvaldības, aprūpes un aprūpes iestādes, viesnīcas, kūrorti un fitnesa ķēdes.

$config[code] not found

Prasmju izmantošana

Labas plānošanas un komandas darba iemaņas ir būtiskas, lai izklaides palīgi varētu strādāt darbā. Viņiem ir jāsadarbojas ar komandu, kas var ietvert atpūtas terapeitus, aktivitātes speciālistus un konsultantus, lai organizētu vecumam atbilstošas ​​aktivitātes dažādiem klientiem. Tā kā darbs ietver plašu mijiedarbību ar klientiem, atpūtas palīgiem ir jābūt lielām komunikācijas un starppersonu prasmēm, lai sniegtu skaidras instrukcijas un veidotu pozitīvas darba attiecības ar dalībniekiem. Asistentiem, kas strādā veselības aprūpes iestādēs, ir jābūt arī empātiskiem un līdzjūtīgiem, lai sniegtu emocionālu atbalstu briesmās nonākušiem pacientiem.

Vadošās darbības

Atpūtas palīgu galvenais pienākums ir sniegt norādījumus klientiem, kas piedalās atpūtas pasākumos. Piemēram, palīgs, kas strādā kūrortā, var pavadīt atpūtu peldēšanā. Šī loma ir pienākums nodrošināt visu dalībnieku drošību. Pirms pārbaudīt darbības noteikumus, viņš pārbauda baseinu, lai pārliecinātos, ka ūdens ir tīrs un pareizā līmenī. Ja nepieciešams peldēšanas aprīkojums, asistents nodrošina, ka tas ir perfektā stāvoklī un demonstrē, kā tas tiek izmantots. Negadījuma gadījumā atpūtas palīgs vienmēr ir pieejams pirmās palīdzības administrēšanai.

Atnācis jums ar Sapling

Pakalpojumu veicināšana

Komerciālie atpūtas pakalpojumu sniedzēji bieži prasa, lai izklaides palīgi iesaistītos reklāmas pasākumos. Piemēram, fitnesa centrā strādājošie palīgi var izplatīt mārketinga materiālus, kuros sīki izklāstītas priekšrocības, ko sniedz dažādas piedāvātās darbības. Atpūtas palīgi arī organizē ekskursijas. Tas ietver brīvā laika pavadīšanas aprīkojuma transportēšanu uz atpūtas vietām. Citi pienākumi ietver rekreācijas pasākumu efektivitātes novērtēšanu un aprīkojuma un piegāžu inventarizācijas uzturēšanu.

Nokļūšana

Darba devēju prasības attiecībā uz nodarbinātību ir atšķirīgas. Kaut arī daži īrē personas ar vidusskolas diplomu un kādu atpūtas pieredzi, veselības aprūpes iestādes dod priekšroku tiem, kam ir saistītais terapeitiskās atpūtas līmenis. Izklaides asistentu piesaiste var turpināt nacionālo atpūtas un parku asociācijas sertificēto parku un atpūtas profesionālo sertifikātu vai Amerikas Sarkanā Krusta pirmās palīdzības programmu, lai uzlabotu viņu nodarbinātības un karjeras izaugsmes perspektīvas. Palīgi, kas gūst lielu darba pieredzi, var gūt panākumus, lai kļūtu par atpūtas koordinatoriem. Citi apvieno pieredzi ar bakalaura grādu atpūtas terapijā, lai kļūtu par atpūtas terapeitiem.

2016. gada algu informācija atpūtniekiem

Saskaņā ar ASV Darba statistikas biroja datiem atpūtas darbinieki 2016. gadā nopelnīja vidējo gada algu 23 870 ASV dolāru apmērā. Zemajā līmenī atpūtas darbinieki nopelnīja 25. procentiles algu 19 780 ASV dolāru apmērā, kas nozīmē, ka 75 procenti nopelnīja vairāk nekā šī summa. 75. procentiles alga ir $ 31,310, kas nozīmē, ka 25 procenti nopelna vairāk. 2016. gadā ASV kā atpūtas darbinieki bija nodarbināti 390 000 cilvēku.