Izvietojuma pārvaldnieka darba apraksts

Izvietošanas vadītāji ir IT speciālisti, kas koordinē jaunu aparatūras un programmatūras analīzi, iegādi, ieviešanu un uzstādīšanu. Viņu uzdevums ir veikt jaunizveidotas sistēmas un programmatūras paketes un izvērst tās pilnīgai ekspluatācijai. Šī izšķirošā loma ir padarījusi viņus nenovērtējamu un ļoti apmaksātu personālu.

Algas dati

Sākot ar 2014. gada jūniju, izvietošanas vadītāji nopelnīja vidējo gada algu 96 756 ASV dolāros ASV, saskaņā ar Glassdoor.com. Salīdzinājumam - vidējā gada alga visām profesijām visā valstī 2013. gada maijā bija 46,440 ASV dolāri, saskaņā ar ASV Darba statistikas biroja datiem. BLS sagaida, ka IT vadītāja pozīcijas 2012. – 2022. Gadu laikā pieaugs par 15 procentiem, salīdzinot ar vidēji 11 procentiem visās profesijās.

$config[code] not found

Darba prasības

Šīs darbavietas prasa bakalaura vai maģistra grādu datorzinātnēs, programmatūras inženierijā vai tīkla projektēšanā. Ekspluatācijas vadītāja kandidātam jābūt arī vairāku gadu pieredzes apmaiņai ar IT, tostarp veiksmīgai IT ieviešanai vai projektēšanas pieredzei. Izvietošanas vadītājiem jābūt pieejamiem darbam pēc parastām darba stundām un nedēļas nogalēs, lai veiktu pārbaudes. Citas darba prasības ietver lieliskas gan mutiskas, gan rakstiskas komunikācijas prasmes, kā arī spēju strādāt bez uzraudzības un izpildīt stingrus termiņus.

Atnācis jums ar Sapling

Darba veids

Izvietošanas vadītāji strādā komfortabli ar biroju ēkām un darbavietām, kuras kontrolē klimata kontrole. Ar IT saistītā iekārta un programmatūra ir maiga un jātur sausas un atdzesētas. Loma ir praktiska un prasa strādāt ar aparatūras un programmatūras risinājumiem. Šīs iespējas prasa arī spēju strādāt komandā ar citiem IT speciālistiem un nodaļu vadītājiem. Pozīcijai ir nepieciešams daudz starpkomunikāciju.

Darba pienākumi

Izvietošanas vadītāji nodrošina, ka aparatūras un programmatūras sistēmas ir pilnībā izvietotas, ieviestas un darbojas. Tās plāno izvēršanas procesu un jaunu sistēmu un platformu secību. Tas attiecas uz visām ar IT saistītām sistēmām, sakaru sistēmām un dažos gadījumos uz IT balstītām drošības sistēmām. Daudzos gadījumos izvietošanas vadītājiem jāsagatavo inženiertehniskie plāni, instrukcijas, kartētas IT sistēmas diagrammas un uzstādīšanas tehnisko projektu paketes. Viņi ir atbildīgi par projekta īstenošanas fāzi. Viņiem ir jāsazinās ar visiem departamentiem par projekta gaitu.

Citi darba pienākumi

Izvietošanas pārvaldniekam ir jābūt spējai ceļot, un tai ir jābūt spēcīgām projektu vadības vai uzraudzības prasmēm. Viņš ir atbildīgs par izvietošanu un pieslēgto IT personālu, un viņam ir jāuzrauga, jāpārskata un jānovērtē viņu darbs.