Truancy Officer darba apraksts

Dažiem bērniem truancy virsnieki ir patiesi dzīvības noguldītāji. Truancy virsnieks, kurš var tikt saukts arī par apmeklējumu virsnieku vai apmeklētāju, cenšas saglabāt bērnus no kreka caur plaisām, turot tos skolā. Šis darbs ir grūts, sirdsdarbības un dažkārt ļoti atalgojošs, tāpēc kandidātiem ir jābūt gan grūtiem, gan izturīgiem, lai turpinātu darbu.

Darba apraksts

Apdrošināšanas darbinieki strādā, lai bērni dotos uz skolu un tur paliktu. Parasti mācekļu virsnieks strādā vienā skolā vai skolas rajonā un seko visiem studentiem, kuriem ir hroniskas apmeklējuma problēmas. Ja students nesaņem pārāk daudz skolas bez leģitīma iemesla (piemēram, slimība), mācekļu virsnieks sazināsies ar studenta ģimeni, lai mēģinātu noskaidrot, kas notiek. Viņš pat var doties uz studentu mājām no rīta, lai pavadītu viņus uz skolu un apspriestu ar studenta skolotājiem, padomdevējiem un sociālajiem darbiniekiem par jautājumiem, kas bērnam neļauj mācīties skolā. Neoficiāli, policijas darbinieks var darboties kā simpātisks vai rosinošs pieaugušo klātbūtne bērnu dzīvē, kuri cīnās ar ģimenes nestabilitāti un citiem jautājumiem.

Tipisks apmeklējuma virsnieka darba apraksts var ietvert arī skolas rajona pārstāvību tiesā, ja lieta ir saistīta ar studenta prombūtni. Atkarībā no vietējiem likumiem, vecākiem dažreiz var tikt uzlikts naudas sods vai pat apcietināts par to, ka bērni var izlaist pārāk daudz skolas, tāpēc tiesnesis var tikt aicināts liecināt. Nodrošinot, ka skolēni ir skolā, ir svarīgi ne tikai tāpēc, ka tas ir ļoti svarīgi studenta akadēmiskajam sasniegumam un spējai virzīties uz augstāku pakāpi, bet arī tāpēc, ka dažiem rajoniem tiek piemēroti likumi, kas nosaka, ka viņiem ir jāievēro noteikti apmeklējumu standarti.

Izglītības prasības

Dažiem amatpersonu amata vietām ir nepieciešams bakalaura grāds tādās jomās kā konsultēšana vai izglītība; citiem pietiek ar vidusskolas diplomu vai GED. Pieredze vietējās tiesas sistēmā ir plus, jo kandidātiem jābūt labi pārzinātiem vietējiem likumiem attiecībā uz nepilngadīgajiem. Kandidātam var būt nepieciešama arī vadītāja apliecība un pieredze darbā ar bērniem.

Atnācis jums ar Sapling

Rūpniecība

Ne katrs rajons nodarbina karaspēka virsniekus. Mazākām pilsētām var būt tikai daži karavīri. Viņi mēdz būt nodarbināti lielos rajonos vai pilsētās, kur ir liela problēma. Apdrošināšanas darbinieki strādā skolas stundās un skolas dienās, lai gan parasti zvana zvana laikā pulkstenis nav pulkstenis. Amatpersonas var apmeklēt mājas vizītes pēc skolas un vakaros, kad skolēnu vecāki vai aizbildņi ir mājās.

Gadu pieredze un alga

Tā kā šī ir maza nozare, Darba statistikas birojs nesekmē atalgojuma informāciju, kas attiecas uz darbiniekiem. BLS ziņo, ka $48,430 ir vidējā alga bērniem, ģimenes un skolas sociālajiem darbiniekiem, grupa, kurā ietilpst profesionāļi, kas cīnās pret truancy. Truancy virsnieki pašnovērtē vidējās algas $30,000 un $55,000.

Darba izaugsmes tendence

Atkal, jo šīs nozares specializētais raksturs, BLS neuzrauga vai neparedz izaugsmes tendences, kas saistītas ar karavīriem.