Darba laika uzkrāšanas darba apraksts

Satura rādītājs:

Anonim

Daļlaika lietojums ir īpašumtiesību veids, kurā jūs iegādājaties tiesības izmantot īpašumu vai īpašuma daļu uz noteiktu laika periodu. Šie attīstības projekti ir atkarīgi no nepārtrauktajiem ieņēmumiem no daļlaika lietojuma pārdošanas un bieži vien ir atkarīgi no kvalificētiem pārdevējiem, lai sasniegtu šos mērķus. Daļlaika lietošana ir labs darbs, kas piemērots cilvēkiem, kuri izbauda ceļošanu un strādā ar citiem, lai iegūtu brīvdienu īpašumu.

$config[code] not found

Pamata pienākumi

Par daļlaika lietojuma tiesībām atbildīgs ir izpilddirektors pārdot un pārdot īpašumtiesības uz potenciālajiem klientiem. Atkarībā no darba devēja, daži pārdošanas vadītāji ir atbildīgi par auksto zvanu un klientu meklēšanu, un citi strādā galvenokārt ar viesiem demonstrāciju braucienos un nedēļas nogales pasākumos. Jūs arī varat būt atbildīgs par palīdzības sniegšanu pircējam ar kredīta pieteikumiem, sagatavojot viņu slēgt pirkumu.

Izglītības un licencēšanas prasības

Sākuma līmeņa izglītība parasti ir a vidusskolas diploms, bet prestižākās organizācijas dod priekšroku indivīdam ar koledžas grādu. Lai gūtu panākumus, ir nepieciešamas labas komunikācijas un personiskās prasmes. Vairumā valstu jums būs nepieciešams nekustamā īpašuma vai daļlaika lietojuma licence pārdot daļlaika lietojuma tiesības. Tas var prasīt papildu klasi un maksu atkarībā no jūsu valsts. Jums ir jābūt prasmēm par programmatūru un datoru sistēmām, kuras uzņēmums izmanto, un jāspēj organizēt vadību un izsekot tos pārdošanas procesā. Daudzas organizācijas arī pieprasa, lai jūs pabeigtu savu iekšējo apmācību programmu.

Dienas video

Atnācis jums ar Sapling

Darba apstākļi

Daļlaika lietošanas vadītāji var strādāt ilgas stundas, ieskaitot naktis, brīvdienas un brīvdienas. Jūs varat pavadīt nedēļas nogali ar potenciālajiem klientiem pie kūrorta, kurā jūs pārdodat, un jums var būt nepieciešams redzēt cilvēkus mājās vai birojā. Tāpat kā jebkurai pārdošanas pozīcijai, jums ir jābūt gataviem runāt vai satikt potenciālos klientus, kad un kur viņi ir gatavi iegādāties.

Lietošanas tiesību uz laiku veidi

Visizplatītākais daļlaika lietojuma veids ir a īpašumtiesību plāns, kur jums ir tiesības lietot konkrētu vienību katru nedēļu. Divgadu īpašumtiesības nozīmē, ka katru otro gadu jūs izmantojat to pašu vienību. Ir dažas daļlaika lietojuma tiesības daļēja īpašumtiesības, kur jums ir tiesības lietot vienību noteiktu nedēļu skaitu gadā, bieži vien līdz 26 nedēļām. Ar punktu saistīti plāni ļauj iegādāties noteiktu punktu skaitu un apmainīties ar šiem punktiem izmantošanai dažādos kūrortos visā pasaulē. Daļlaika lietojuma tiesību īpašnieks var rīkoties tikai ar vienu īpašumtiesību veidu vai, iespējams, vajadzēs pārstāvēt daudz dažādu veidu.

Maksas un pabalsti

Daļlaika lietojuma pārdošana ir uz komisiju balstīta karjera, un daudzi darba devēji piedāvā algas apmācību laikā vai pamatalgu visā darba laikā. Atalgojums ir salīdzināms ar nekustamā īpašuma aģentu, kurš saskaņā ar Darba statistikas biroja datiem 2013. gadā maksā vidējo gada algu 53,140 ASV dolāru apmērā. Daži uzņēmumi, kas pieņem darbā daļlaika lietojuma tiesības, ir no 55 000 līdz 125 000 ASV dolāriem gadā, bet daudz tas ir atkarīgs no indivīda spējām un pārdošanas rezultātiem. Daudzi uzņēmumi piedāvā veselības apdrošināšanas pabalstus, atvaļinājuma laiku, pastāvīgu apmācību un atvaļinājuma atvaļinājumus.

Pārējās pārdošanas tiesības uz laiku

Daļlaika lietošanas menedžeris ir atbildīgs par individuālo pārdošanas vadītāju vadību, mērķu noteikšanu un coaching sniegumu. Turklāt vairums pārdošanas vadītāju arī pārvalda inventarizāciju un cenas. Uzņēmuma vadītāji strādā ar hipotēku apstiprināšanas procesu, apspriežot maksājumu iespējas ar potenciālo pircēju un aizpildot visus pārdošanas un noslēguma dokumentus. Daudzas organizācijas arī izmanto telemarketers, lai izredzētu potenciālos vadītājus un noteiktu tikšanās par pārdošanas zvanu vai demonstrācijas vizīti.