Kādi ir maģistra darbinieka pienākumi?

Apmeklējot golfa laukumu, parku vai citu īpašumu ar rūpīgi uzturētu zālienu un ainavu, jūs varat brīnīties, cik skaists viss izskatās un brīnās, kā tas notika. Vairumā gadījumu spilgti zaļā zāle un perfekti apgriezti krūmi ir zemnieku vai zemesgrāmatu vadītāja darbs. Izmantojot padziļinātas zināšanas par ainavu veidošanu, viņi pavada savas dienas, pārvaldot āra telpu uzturēšanu, lai saglabātu tās gan pievilcīgas, gan funkcionālas.

$config[code] not found

Darba apraksts

Gruntsgrāmatas darbinieks vai darbinieks, kas nodarbojas ar darbu, galvenokārt ir vērsts uz to piešķirto teritoriju uzturēšanu. Tas var ietvert atkritumu savākšanu un apglabāšanu, laistīšanu un pļaušanu zāli, ainavu dizainu un zālāju apsaimniekošanu. Īpaši pienākumi atšķiras atkarībā no darba devēja. Piemēram, zemesgrāmatu ražotāji, kas strādā dzīvojamo un komerciālo īpašumu, piemēram, daudzdzīvokļu kompleksos, varētu koncentrēties uz labiekārtotu teritoriju uzturēšanu un publisko telpu, piemēram, celiņu un stāvvietu, saglabāšanu, nenotiekot netīrumiem un drošiem. Kritērijam, kurš strādā sporta vai golfa laukumā, var būt specializēti pienākumi, kas pārsniedz zālaugu griešanu un laistīšanu. Šie indivīdi ir atbildīgi par zāles stāvokli un veselību, kas bieži prasa viņiem identificēt slimības un citus jautājumus un veikt atbilstošus pasākumus. Turklāt šiem gruntsgabalu sargiem var uzlikt gleznošanas līnijas un logotipus, saglabājot papildu funkcijas, piemēram, smilšu slazdus golfa laukumos un mākslīgo zāliena pārvaldīšanu.

Dažos gadījumos zemes īpašnieki tiek aicināti arī uzturēt īpašas īpašības, piemēram, parku soliņus, rotaļu laukumu aprīkojumu, strūklakas un žogi. Šie pienākumi varētu būt remonts, krāsošana un tīrīšana.

Izglītības prasības

Lielākajai daļai ieejas līmeņa maģistratūras darbavietu ir vajadzīgs tikai vidusskolas diploms vai tam līdzvērtīgs diploms, jo apmācība darbā ir izplatīta. Parasti vienīgās prasības ir spēja izmantot aprīkojumu, piemēram, zāles pļāvējus, sniega pūtējus un dārzkopības instrumentus. Būtiska ir arī vēlme strādāt ārā visos laika apstākļos.

Tiem, kas vēlas strādāt specializētās jomās vai plāno pāriet uz progresīvām pozīcijām, saistītais grāds vai sertifikāts saistītā jomā parasti ir prasība. Piemēram, golfa laukumi bieži meklē kandidātus ar izglītību un apmācību kūdras apsaimniekošanā, savukārt ainavu dizainers vai dārzkopis bieži vien var atrast darbu ar parkiem, vēsturiskām vietām, kūrortiem un citiem uzņēmumiem ar plašiem dārziem un zālājiem.

Dažās valstīs var prasīt, lai zemesgrāmatām, kas izmanto pesticīdus vai strādā ar citām ķimikālijām, būtu licence šo produktu lietošanai un likvidēšanai. Licencēšana ir balstīta uz eksāmenu, un licences uzturēšanai ir nepieciešama tālākizglītība.

Atnācis jums ar Sapling

Rūpniecība

Darba statistikas birojs ziņo, ka lielākā daļa zemesgrāmatu (44%) strādā uzņēmumos vai uzņēmumos, kas sniedz pakalpojumus ēkām un uzņēmumiem. Vēl 22 procenti ir pašnodarbinātie, parasti kā ainavu veidotāji, savukārt valdības, atpūtas iespējas un skolas apzīmē nodarbinātības iespējas. BLS arī atzīmē, ka darbs var būt fiziski prasīgs, un, neskatoties uz prasībām izmantot aizsarglīdzekļus, veicot potenciāli bīstamus uzdevumus, traumas šajā laukā ir augstākas nekā vidēji.

Gadu pieredze un alga

Vidējā fizisko personu alga ir $ 28,110 gadā vai $ 13,51 stundā, kas nozīmē, ka 50 procenti zemesgrāmatu nopelna mazāk un 50 procenti nopelna vairāk nekā šis skaitlis. Skalas augšējā daļā zemesgrāmatas nopelna apmēram $ 21 stundā.

Pieredze ietekmē atalgojumu. PayScale samaksa par pieredzi ir šāda:

  • 0-5 gadi: $ 27,000
  • 5-10 gadi: $ 29.000
  • 10-20 gadi: 35 000 ASV dolāru
  • 20 + gadi: $ 39,000

Darba izaugsmes tendence

Pieaugot pieprasījumam pēc labiekārtošanas pakalpojumiem, ko sniedz gan māju īpašnieki, gan uzņēmumi, ir sagaidāms, ka pieaugs pieprasījums pēc mašīnbūves. Darba statistikas birojs prognozē ātrāku nekā vidēji 11% pieauguma tempu starp 2026. gadu.