Atbalsta personāla darba apraksts

Satura rādītājs:

Anonim

Atbalsta darbinieki strādā dažādās nozarēs, un viņu pienākumi ir atšķirīgi. Vairumā gadījumu viņi ir atbildīgi par ikdienas biroja uzdevumiem, ko pārējie darbinieki ir pārāk aizņemti, lai rīkotos. Piemēram, atbalsta personāla loceklis var ierakstīt vēstules vai faksa dokumentus, ko ir uzrakstījuši viņa priekšnieki, vai ievadīt svarīgus datus datoros. Viņš var arī palīdzēt ar pārdošanu vai grāmatvedību.

Pamati

Atbalsta darbinieki pilda dažādus pienākumus, un tiem jābūt gataviem vienlaicīgi apstrādāt daudzus uzdevumus. Viņi varētu būt atbildīgi par zvanu vai svarīgu ziņojumu pārsūtīšanu vai protokolu pieņemšanu sanāksmēs. Daži var pat izplatīt uzņēmuma ienākošo pastu, bet citi var palīdzēt ieplānot tikšanās. Dažās nozarēs atbalsta darbiniekiem var būt jāpārliecinās, ka preces tiek pasūtītas un plaukti ir uzkrāti. Reizēm viņi var būt atbildīgi arī par rēķiniem un pat kolekcijām.

$config[code] not found

Prasmes

Atbalsta darbiniekiem ir jābūt ātri apgūstamiem un daudzpusīgiem. Tām ir jābūt spēcīgām komunikācijas prasmēm - gan rakstiskai, gan verbālai - un drošai darba ētikai. Viņiem ir jāvirzās uz savu darbu ar pozitīvu attieksmi un rūpīgi jāapzinās sava uzņēmuma politika un vispārējā misija. Papildus šīm lietām, atbalsta personāla locekļiem, iespējams, būs vajadzīgas pamata datorprasmes. Atbalsta personāls bieži mijiedarbojas ar klientiem, tāpēc viņiem ir jāspēj rīkoties profesionāli un pieklājīgi.

Dienas video

Atnācis jums ar Sapling

Pamatinformācija

Prasības, lai kļūtu par atbalsta personāla locekli, atšķiras atkarībā no nozares. Vairumā gadījumu pietiek ar vidusskolas diplomu un spēju apgūt darbu. Tas jo īpaši attiecas uz tiem, kuriem ir administratīvo asistentu, sekretāru vai administratoru nosaukumi. Dažiem uzņēmumiem ir vajadzīgi atbalsta darbinieki, kas veic asociēto grādu vai sertifikātu, koncentrējoties uz tādām jomām kā rakstīšana, gramatika, komunikācija un bizness. Atkal, daudz kas ir atkarīgs no katra uzņēmuma lieluma un apjoma.

Outlook

Tiem, kas nodrošina biroja un biroja atbalstu, ir jābūt daudziem gadiem. Saskaņā ar ASV Darba statistikas biroja datiem, paredzams, ka darbavietas biroja darbiniekiem palielināsies par 12 procentiem līdz 2018. gadam. BLS arī aprēķināja, ka sekretāru un administratīvo asistentu nodarbinātība tajā pašā desmitgadē pieaugs par 11 procentiem.

Ieņēmumi

Palīgdarbinieku algas svārstās pēc nozares, kā arī viņu darba laiks un vispārējie pienākumi. Saskaņā ar BLS, 2008. gada maijā vispārējā biroja darbinieki nopelnīja vidējo algu 25,320 ASV dolāru stundā, bet sekretāri un administratīvie asistenti vienā mēnesī vidēji saņēma 29,050 ASV dolāru.