Izpildes vadītāja darba apraksts

Pasūtījumu izpilde ir process, kas ļauj uzņēmumiem optimizēt preču piegādi klientiem. Izpildes vadītāji pārrauga dažādas pasūtījumu apstrādes funkcijas, sākot no loģistikas speciālistu grupas uzraudzības līdz pozitīvu attiecību uzturēšanai ar paku pārvadātājiem un inventāra uzraudzību. Šie vadītāji var strādāt kā uzņēmuma darbinieki dažādos uzņēmumos vai atrast darbu uzņēmumos, kas sniedz pasūtījumu izpildes pakalpojumus.

$config[code] not found

Prasmju izmantošana

Izpildes vadītājiem ir nepieciešamas spēcīgas daudzuzdevumu un organizatoriskās prasmes, lai rīkotos ar uzdevumu apstrādi. Tām jānodrošina, lai klientu pasūtījumi tiktu pienācīgi saņemti, apstrādāti un piegādāti, pārvaldītu izpildes personālu un vienlaicīgi uzturētu sakarus ar piegādes partneriem. Tā kā lielākā daļa uzņēmumu ātri izmanto pasūtījumu apstrādes programmatūru, izpildīšanas vadītājiem ir nepieciešamas labas datorprasmes, lai izmantotu šīs programmas. Šiem speciālistiem ir nepieciešamas arī personiskās un komunikācijas prasmes, lai efektīvi sadarbotos ar klientiem un transporta un loģistikas pakalpojumu sniedzējiem.

Rīkojumu izpilde

Izpildes vadītāja galvenais pienākums ir vadīt klientu pasūtījumus. Ja klients pērk dažus produktus, piemēram, no interneta veikala, vadītājs izskata pasūtījumu un pilnvaro pārdošanas nodaļu rīkot pasūtījumu. Viņš uzrauga šo darbību, lai nodrošinātu, ka visi pasūtītie produkti ir iepakoti, pārbauda, ​​vai iepakojums ir pareizi marķēts ar klienta piegādes adresi, un nosūta to uzņēmuma loģistikas partnerim kuģošanai.Pēc tam viņš var uzdot klientu apkalpošanas pārstāvim atjaunināt klientu pēc pasūtījuma statusa.

Atnācis jums ar Sapling

Inventāra uzraudzība

Izpildes vadītāji kalpo par saikni starp izplatīšanas centriem un ražošanas uzņēmumiem. Tā kā klienti veic pasūtījumus, šiem vadītājiem ir jānodrošina, lai noliktavā būtu pietiekami daudz produktu, lai apmierinātu klientu vajadzības. Kad krājums ir zems, vadītājam jāinformē rūpnīca, lai piegādātu vairāk gatavo produktu. Izpildes vadītājiem ir arī pienākums apkopot ziņojumus par apstrādāto pasūtījumu apjomu un raksturu un iesniegt to piegādātājiem. Reizēm viņi var organizēt apmācību programmas, lai palīdzētu klientu apkalpošanas pārstāvjiem un citiem profesionāļiem, kuri pilda savus pienākumus, uzlabot viņu darba prasmes.

Nokļūšana

Izpildes vadītāja nodarbinātības prasības atšķiras atkarībā no uzņēmuma lieluma. Kaut arī mazie uzņēmumi, piemēram, tiešsaistes kioski, var pieņemt darbā vidusskolas absolventus ar dažiem piedāvājuma vadības pieredzi, lielie uzņēmumi, piemēram, produktu ražotāji, dod priekšroku indivīdiem ar bakalaura grādu piegādes ķēdes pārvaldībā, loģistikā vai uzņēmējdarbības vadībā. Ambicionālas piepildīšanas mangers var nopelnīt sertificētu starptautiskās piegādes ķēdes vadītāja apzīmējumu, ko piedāvā Starptautiskais iepirkuma un piegādes ķēdes pārvaldības institūts, un pilnveidot progresīvu grādu uzņēmējdarbības vadībā, lai kļūtu par piegādes ķēdes vadītājiem.