Kas ir administratīvais ierēdnis?

Saskaņā ar Darba statistikas biroja sniegto informāciju 2008. gadā bija zināms, ka administratīvās kancelejas darba vietas nodarbina vairāk nekā 4,8 miljonus darbinieku. Darbinieki šajā darba grupā atbalsta un atbalsta ikdienas biroja uzdevumus dažādos uzraudzības līmeņos un bieži uzņemas atbildību un uzdevumus, kurus agrāk izpildīja tikai vadošie darbinieki. Administratīvās kancelejas amati pieprasa plašu prasmju un zināšanu klāstu, ļaujot daudziem darba ņēmējiem sākt darbu pie sākuma līmeņa amatiem un iegūt iespējas, tostarp uzraudzības un izpildvaras vadības funkcijas.

$config[code] not found

Galvenie pienākumi

Christopher Robbins / Photodisc / Getty Images

Par telefona zvaniem, to vadīšanu vai atbildēšanu uz tiem atbild administratīvie kancelejas darbinieki; dažādu biroja failu un ierakstu pārvaldīšana un pārskatīšana; korespondences apstrāde, tostarp rakstot un izplatot vēstules (abas rokasgrāmatas un e-pasta vēstules); un biroja iekārtu, piemēram, kopētāju, faksu un skeneru, pārvaldīšana un izmantošana kopā ar datoriem, lai veiktu datu ievades uzdevumus. Citi pienākumi ietver sanāksmju, iecelšanu un ceļojumu grafiku organizēšanu, sīkas naudas pārvaldību, prezentācijas un ziņojumu izveidi un darba plūsmas koordināciju. Tomēr konkrēti darba pienākumi ir atkarīgi no indivīda pieredzes un norīkojuma darba vietā.

Prasmes un izglītības prasības

Attēla avots / Stockbyte / Getty Images

Administratīvās kancelejas darbavietas un amati prasa, lai cilvēkiem šajā jomā būtu izcilas skaitliskas, personiskas un rakstiskas komunikācijas prasmes. Nepieciešamas arī plašas zināšanas par attiecīgo teksta apstrādi un citām datorprogrammām, piemēram, izklājlapām, darbvirsmu publicēšanu un projektu vadību. Vidusskolas absolventi ar pamata biroja prasmēm ir piemēroti sākuma līmeņa amatiem, savukārt koledžas grāds ir nepieciešams, lai palīdzētu augstākā līmeņa profesionāļiem, piemēram, izpilddirektoriem un vadītājiem.

Dažām administratīvām amatpersonām var būt nepieciešama oficiāla apmācība datoros. Citi talanti, tādi kā organizatoriskās un problēmu risināšanas spējas, kā arī zināšanas par jaunām biroja tehnoloģijām, parasti kvalificējas personai strādāt administratīvā kancelejā.

Alga un nodarbinātības veidi

shironosov / iStock / Getty Images

Ir nepieciešami administratīvo biroja amatu pakalpojumi dažādās skolās, slimnīcās, valsts iestādēs un pat korporatīvajos, medicīnas vai juridiskajos birojos, kur viņi var strādāt kā nepilna laika vai pilna laika darbinieki. Atalgojums indivīdiem administratīvās darbavietās ir no 35 000 līdz 65 000 ASV dolāriem gadā, un tas ir atkarīgs no administratīvā biroja amata veida un gadu pieredzes. Daži administratīvo amatu veidi ir administratīvie asistenti, labklājības darbinieki, cilvēkresursu palīgi un juridiskie sekretāri.

Nozīme

Geo Martinez / iStock / Getty Images

Organizācijas paļaujas uz administratīvo kancelejas speciālistu talantu, lai apstrādātu dokumentus, klientus / klientus un plānošanu. Daudzi administratīvie darbinieki strādā kā augstākā līmeņa profesionāļu palīgi un seko līdzi gaidāmajām sanāksmēm un ceļošanas pasākumiem. Cilvēki, kas strādā šajā jomā, ir vairāk nekā viens no pirmajiem profesionāļiem, kurus klients tiksies, apmeklējot uzņēmumu, un to var atzīt tādās lomās kā administratori un sekretāri.

Nodarbinātības perspektīva

scyther5 / iStock / Getty Images

Saskaņā ar Darba un statistikas biroja datiem, paredzams, ka administratīvās biroja darbavietas pieaugs ātrāk nekā vidējā pozīcija. Nodarbinātības iespējas būs lielākas profesionāļiem, kuriem ir plašas zināšanas datorprogrammēs, jo daudzi uzņēmumi kļūst par elektroniskām organizācijām. Administratīvās kancelejas amati medicīnas un juridiskajās jomās joprojām būs vairāk pieprasīti nekā vispārējās amata pozīcijas darba specifiskā rakstura dēļ.