Signāla uzturētāja darba apraksts

Satura rādītājs:

Anonim

Signālu uzturētāji ir atbildīgi par dzelzceļa aprīkojuma testēšanu, uzturēšanu un pārbaudi, ieskaitot signālus. Šie darbinieki izmanto progresīvas mehāniskās zināšanas, lai novērstu problēmas un pielāgotu dzelzceļa aprīkojumu, piemēram, elektronisko kodu sistēmas vai komutācijas iekārtas. Ieeja šajā jomā prasa, lai jums būtu izglītība vai apmācība elektronikā.

Big-Picture darba pienākumi

Dzelzceļa transportā, tranzīta iestādē vai pašvaldībā signālu uzturētāji nodrošina, ka elektriskās shēmas darbojas pareizi, lai novērstu vilcienu sadursmi vai satiksmi no šķērsošanas sliedēm priekšā esošā vilciena priekšā. Kā signālu uzturētājs jūs pārbaudāt ķēdes un elektriskās detaļas vārtiem un dzelzceļa sistēmām, ieskaitot karstā lodziņa detektorus, automātiskās vilciena apstāšanās un krāsu gaismas signālus. Jūs pārbaudāt slēdžu vadības mehānismus uz sliežu ceļiem un pārbaudiet un nomainiet baterijas.

$config[code] not found

Ikdienas uzdevumi

Šajā pozīcijā jūs esat atbildīgs par iekārtu uzskaiti, nomainot bojātos vadus un šķelto lēcu, labojot un pievelkot bultskrūves un bojātus elektriskos savienojumus un ieeļļojot kustīgās daļas uz šķērsošanas vārtiem. Šie darbinieki reģistrē un paziņo informāciju par sliežu ceļu pārbaudēm un remontu, tostarp nomainīto aprīkojumu, un vadīt uzņēmuma transportlīdzekļus uz darba vietām. Lai veiktu remontdarbus, viņi izmanto īpašus dzelzceļa elektriskos testerus un rokas instrumentus.

Dienas video

Atnācis jums ar Sapling

Tehniskās apkopes speciālisti

Signālu uzturētājiem jābūt plašām zināšanām par shēmas plates, procesoriem, elektroniskām iekārtām un iekārtām un instrumentiem. Jums ir jāspēj efektīvi novērst darbības kļūdas un veikt regulāru apkopi, kā arī noteikt, kad ir nepieciešama īpaša apkope. Piemērotu rīku izmantošana, lai veiktu pārbaudes, remonta iekārtas un aprīkojuma uzstādīšana ir obligāta. Lai strādātu šajā pozīcijā, ir nepieciešamas arī spēcīgas kritiskas domāšanas prasmes un izpratne par darbības uzraudzību. Signāla uzturētājam jāspēj strādāt pie augstsprieguma iekārtām, kāpnēm un darbiem ārpus telpām sliktos laika apstākļos, kā arī veikt smagas kravas.

Izglītība un apmācība

Saskaņā ar O * Net Online datiem, 44 procenti signālu uzturētāju darba vietu prasa, lai indivīdiem būtu asociētais grāds, savukārt 32 procenti pieprasa mazāku pēcvidusskolas sertifikātu un 13 procenti pieprasa tikai vidusskolas diplomu. Darba devējiem var būt savas prasības. Piemēram, Ņujorkas tranzīta iestāde pieprasa, lai signālu uzturētājiem būtu vismaz divu gadu pieredze elektroniskā tehniķa darbībā vai divi gadi kā mehāniķis, kas strādā ar dzelzceļa signāliem.