Kas ir vielu ļaunprātīgas izmantošanas novēršanas speciālists?

Vielu lietošanas novēršanas speciālists praktizē kā veselības aprūpes speciālists visu veidu vielu, tostarp nikotīna, alkohola un nelegālo un recepšu zāļu, novēršanā. Vairumā valstu viņai ir jāapstiprina valde.

Ētika

Profilakses speciālista darba konfidencialitātes dēļ viņai ir jāievēro stingras ētikas prasības. Tie ietver nediskriminējošu praksi, pareizu rīcību pret citiem un godīgumu viņas darbībās.

$config[code] not found

Kvalifikācijas

Juridiski, narkotiku lietošanas novēršanas speciālistam ir jāatbilst kopīgām izglītības, praktiskās apmācības un testēšanas prasībām. Tipiski rekvizīti ietver 50 stundu saistīto apmācību un viena gada pieredzi. Apmācība sniedz praktiskas zināšanas par vielu ļaunprātīgas izmantošanas novēršanas programmas īstenošanu un tiek piedāvāta ar specializētiem kursiem, kas pieejami daudzās koledžās un universitātēs visā valstī. Kandidātam ir jāmaksā piemērojamās nodevas un jābūt tās valsts rezidentam, kurā viņa praktizē.

Atnācis jums ar Sapling

Darba pienākumi

Vielu lietošanas novēršanas speciālists palīdz izstrādāt un koordinēt vielu lietošanas novēršanu, strādājot ar skolām, kopienas grupām un citām aģentūrām. Viņa var strādāt arī ar brīvprātīgajiem un rakstīt stipendijas.

Alga

Saskaņā ar Karjeras veidotāja tīmekļa vietni narkotiku lietošanas novēršanas speciālists var sagaidīt nopelnīt apmēram $ 37 000 gadā vai vairāk. Tiešsaistes darba meklēšanas tīmekļa vietne arī attiecas uz salīdzināmu algu informāciju.