Tirgus inspektora darba apraksts

Tirgus inspektors pārbauda uzņēmuma preču un pakalpojumu kvalitāti, pārliecinoties, ka tie ir piemēroti izplatīšanai. Tirgus inspektorus bieži sauc par kvalitātes nodrošināšanas (kvalitātes nodrošināšanas) vai kvalitātes kontroles (QC) inspektoriem.

Pamati

Tirgus inspektori tērē daudz laika, analizējot produktus un tos ražojošos uzņēmumus. Tas varētu ietvert darbinieku uzraudzību, ražojot preces, kā arī novērojot gatavo produktu, lai pārliecinātos, ka tas atbilst nozares standartiem.

$config[code] not found

Prasmes

Tirgus inspektoriem jābūt ļoti analītiskiem un tiem ir ārkārtas komunikācijas prasmes. Viņiem ir jāzina sava lauka iekšienes, tostarp izpratne par to, kas padara kvalitatīvu produktu, un nepieciešamās darbības, lai uzlabotu vai nomainītu to.

Atnācis jums ar Sapling

Kvalifikācijas

Prasības, lai kļūtu par tirgus inspektoru, ievērojami atšķiras atkarībā no nozares un atbildības. Lielākā daļa uzņēmumu atbalsta inspektorus ar bakalaura grādu uzņēmējdarbībā vai ar to saistītos kursos.

Algas

Saskaņā ar PayScale.com, tie, kuriem ir QA inspektora nosaukums, 2010. gada septembrī nopelnīja no $ 30 000 līdz vairāk nekā $ 51,000 gadā.