Skolas atbalsta vidējā alga

Skolas palīgi valkā daudzas cepures uz universitātes pilsētiņas. Skolas palīgdarbi atšķiras atalgojumā, bet lielākā daļa šādu amatu ir dzīvotspējīgi, lai vecāki varētu nopelnīt naudu, taču vēl ir pieejami saviem bērniem pēc skolas. Tie var būt arī veids, kā iegūt kājām skolas vai rajona durvīs un vadīt ceļu uz turpmāko pilna laika mācību darbu.

Algas dati

Saskaņā ar Salary.com, vidējā skolotāju atalgojuma summa ASV ir 19 377 ASV dolāri. Tie, kas ir zemākajā 25. procentilē, nopelnīja 18 362 ASV dolārus, bet visaugstākajā 25. procentilē nopelnīja $ 22,550. Šie ieņēmumi ir atkarīgi no valsts, pilsētas, pienākumiem un skolas veida.

$config[code] not found

Apsvērumi

Dažiem skolēniem ir ierobežoti pienākumi. Piemēram, viņi pārrauga pusdienas. Tāpēc viņu darba samaksa ir minimāla (piemēram, $ 5 par 1 ½ stundu maiņu).

Kopumā valsts skolu pozīcijas maksā labāk nekā privātas skolas vietas. Turklāt daudzās skolās ir pilnas vai nepilna laika darba vietas. Atkarībā no individuālā stāvokļa, skolas palīgi var tikt pieprasīti ierasties pirms nodarbību sākuma un atvaļinājuma pēc nodarbību pabeigšanas, lai sagatavotu klasi (sanitizē galdus un durvis, sagatavo nodarbības klasē vai ievieto jaunus mākslas darbus).

Lielākā daļa skolas palīdzības sniedzēju ir pārtraukuši skolas atvaļinājuma laikā, taču daudzi no tiem šajos laikos atrod papildu darbu kā pasniedzēji vai vasaras lasīšanas programmas darbinieki.

Atnācis jums ar Sapling

Darba pienākumi

Skolas palīgi var veikt dažādus pienākumus. Viņi var uzraudzīt klasi, kamēr skolotājs ir pauze vai apmeklējis telefona zvanus. Tie var novērtēt un ierakstīt testus, mājasdarbus un nodarbības klasē; izplatīt materiālus; izmantot audio / vizuālo aprīkojumu; sagatavo piegādes pieprasījumus, disciplināras piezīmes un citus dokumentus; sagatavot studentus izrādes un izrādes; un pavadīt studentus uz aktivitātēm. Viņi var tikties ar vecākiem un administratoriem (parasti pavada skolotāju).

Lai gan skolas palīgi nav sertificēti sniegt norādījumus, viņi var pastiprināt skolotāja iepriekš sniegtos jēdzienus.

Darba kvalifikācija

Prasības atšķiras atkarībā no valsts un objekta. Daudzas valstis pieprasa, lai skolas palīgpersonām būtu kāda koledžas izglītība - bieži 60 līdz 90 kredītstundas. Lielākā daļa pieprasa kriminālo fona pārbaudi.

Daži skolas palīgi var strādāt ar studentiem ar invaliditāti. Šīs palīdzības sniedzēji var vai nevar prasīt īpašu apmācību, lai strādātu ar šiem studentiem atkarībā no skolas un studentu vajadzībām.

Personiskās kvalifikācijas

Veiksmīgiem skolas palīdzības sniedzējiem ir jāstrādā ar bērniem vai pusaudžiem atkarībā no skolas. Viņiem vajadzētu būt pacietīgiem un saprast, ka katram studentam ir īpašas spējas, intereses un kultūras pieredze. Viņiem vajadzētu būt iespējai strādāt patstāvīgi, bet labi reaģēt uz skolotāja un administrācijas norādījumiem. Tām jābūt tīrām, atbildīgām un uzticamām. Tām arī vajadzētu būt elastīgām, jo ​​uzdevumi un pienākumi bieži mainās.

Attīstība

Ar papildu mācību kursiem (parasti bakalaura grāds izglītībā) skolotāji var kļūt par skolotājiem. Kursi ietver vispārīgus kursus, piemēram, angļu valodu un matemātiku, kā arī mācību stundas. Nepieciešams arī pabeigt vismaz vienu studenta mācību uzdevumu.

Ja viņi atbilst norīkotajām kvalifikācijām, skolas palīgi var kļūt par skolotāju aizstājēju vairākās skolās, un daudzi no tiem rada pastāvīgus ienākumus.

Padomi

Darbs kā skolas palīgs var būt veids, kā uzzināt par citām skolas vai skolas rajona atverēm. Daudzas skolas atbalsta no iekšienes. Tādējādi skolas palīgs, kas jau ir algots, būtu labāks par citu kandidātu ārpus skolas, kas konkurē par to pašu amatu.

Sazinieties ar skolu, lai iegūtu informāciju par atverēm un darbā pieņemšanas procesu. Lielākā daļa skolu veic šo procesu vasaras mēnešos vai tieši pirms nodarbību atsākšanas rudenī.