Mūzikas pārvaldības darba apraksts

Mūzikas pārvaldnieks strādā, lai pārraudzītu mākslinieka karjeru. Lomu uzdevums ir organizēt mārketingu, publicitāti un strādāt kopā ar mākslinieka advokātu, lai organizētu līgumus un sarunas. Mūzikas pārvaldnieks vada un plāno visus mākslinieka karjeras aspektus un darbojas kā personīgais menedžeris.

Prasības

Nav nepieciešama formāla izglītība, lai kļūtu par mūzikas menedžeri, svarīgāka ir visaptverošas zināšanas par visu mūzikas industriju un kontaktus tajā. Valsts universitāte ziņo, ka daudziem menedžeriem ir spēcīgas zināšanas vienā vai divās jomās, piemēram, ekskursijās vai izdevējdarbībā, un ir citi profesionāļi, kas palīdz vājākos reģionos.

$config[code] not found

Prasmes

Spēcīgas komunikācijas un sarunu prasmes ir būtiskas tiem, kas veic karjeru mūzikas industrijā. Nozare ir sīva konkurence, tāpēc svarīga ir spēcīga apņēmība gūt panākumus. Spēja efektīvi risināt konfliktus, strādāt labi zem spiediena un būt pašmotivētiem ir visas svarīgās prasmes saskaņā ar karjeras tīmekļa vietnes radošajām izvēles iespējām.

Atnācis jums ar Sapling

Pienākumi

Mūzikas pārvaldnieka pienākumi ir atkarīgi no vairākiem mainīgajiem lielumiem, piemēram, speciālistu zināšanas, mākslinieka veids un profils, un pieredze. Creative Choices atzīmē, ka parastie vispārējie pienākumi ietver saikni ar ierakstu producentiem, nodrošinot līgumu noslēgšanu, darbu ar licencēšanas un autortiesību aģentūrām un pārdošanas informācijas analīzi.