Uzņēmējdarbības stratēģijas darba apraksts

Satura rādītājs:

Anonim

Biznesa stratēģi saglabā savus uzņēmumus. Tās nosaka organizācijas mērķus un sagatavo stratēģijas, lai pārliecinātos, ka viņu uzņēmums atbilst šiem mērķiem. Šis darbs ietver esošo prakšu un stratēģiju analīzi, lai noteiktu, kuras jomas ir jāuzlabo, un novatorisku metožu izstrādi, lai palīdzētu izveidot un sasniegt uzņēmuma mērķus. Biznesa stratēģi var koncentrēties uz konkrētu jomu, piemēram, produktu izstrādi vai mārketingu, vai īpašiem mērķiem, piemēram, ieņēmumu avotu paplašināšanu to organizācijai.

$config[code] not found

Darba pienākumi

Šie speciālisti bieži strādā, lai sagatavotu dokumentus, kas saistīti ar uzņēmuma mērķiem, lai palīdzētu sazināties ar šiem mērķiem visā organizācijā un organizēt šos mērķus. Biznesa stratēģi izstrādā un dokumentē plānus, lai sasniegtu izvirzītos mērķus, kā arī sniegtu personālam norādījumus un motivāciju jaunu stratēģiju un projektu īstenošanā. Uzņēmējdarbības attīstības pasākumu saraksts varētu ietvert arī ziņošanu vadības darbiniekiem un prezentāciju sniegšanu korporatīvajiem investoriem.

Biznesa stratēģi bieži strādā kā līgumdarbinieki, kas nozīmē, ka viņi strādā paši. Daži no tiem var strādāt arī ar konsultāciju pakalpojumiem - vai nu, atsevišķas kompānijas nodarbina pilnu uzņēmējdarbības stratēģiju. Pašnodarbinātība prasa, lai stratēģi veidotu un uzturētu klientu bāzi, lai gan tas arī nodrošina lielāku autonomiju un elastīgāku grafiku. Potenciālajiem biznesa stratēģiem vajadzētu sagaidīt, ka viņi strādās ar biroja iestatījumiem, sadalot laiku starp viņu mājas biroju vai konsultāciju biroju un klientu biznesa vietām.

Izglītības un prasmju prasības

Šiem speciālistiem ir skaidri un efektīvi jāsadarbojas ar dažādu uzņēmumu darbiniekiem, lai īstenotu plānus un sasniegtu mērķus. Tam nepieciešamas līderības un motivācijas prasmes. Biznesa stratēģiem arī jūtas ērti sadarbojoties ar vadītājiem un investoriem. Labākajiem biznesa stratēģu kandidātiem ir šāda prasmju kopa:

  • Komunikācijas prasmes.
  • Datorprasmes.
  • PowerPoint un Microsoft Word prasme.
  • Līderības spēja.
  • Starppersonu prasmes.
  • Organizācija.
  • Analītiskās prasmes.
  • Problēmu risināšana.
  • Publiskās runas prasmes.

Lielākā daļa darba devēju pieprasa, lai biznesa stratēģu pretendenti turētu vismaz bakalaura grādu, vēlams uzņēmējdarbībā, vadībā vai ar to saistītā disciplīnā. Daži uzņēmumi varētu izvēlēties kandidātus ar maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā (MBA).

Dienas video

Atnācis jums ar Sapling

Pieredzes un sertifikācijas prasības

Bakalaura programmas uzņēmējdarbībā māca studentiem izmantot biznesa terminoloģiju, lai sazinātos un izmantotu tehnoloģijas, lai analizētu datoru sistēmas. Biznesa lielie uzņēmumi bieži māca biznesa komunikācijas, operāciju vadību, stratēģiju problēmas un datoru analīzi. MBA studenti, no otras puses, iegūst analītiskās zināšanas un prasmes biznesa vadībā, plānojot ilgtermiņa izaugsmi un problēmu risināšanu.

Parasti veiksmīgajiem biznesa stratēģiem ir vairāku gadu iepriekšēja profesionālā pieredze biznesa un konsultāciju jomā, vēlams jomā, kurā tie sniedz konsultāciju pakalpojumus, piemēram, veselības aprūpes vai informācijas tehnoloģiju jomā. Daži profesionāļi var arī veikt sertifikāciju, izmantojot U.S.A. vadības konsultantu institūtu. Darba devēji reti pieprasa, lai kandidāti saņemtu sertifikātu, bet daži to izvēlas, un izraudzīšanās var noteikt dažus darba meklētājus, izņemot pārējos.

Nopelnīšanas potenciāls

Biznesa attīstības stratēģiem ir vidējā gada alga $71,000, saskaņā ar PayScale. Tas sadalās līdz stundas algu apmēram $19.50. Augsta peļņas stratēģija 90. procentilā no algas skalas var sasniegt $124,000 gadā, bet tie, kas atrodas zemākajā 10. procentīlā, nopelna $40,000 katru gadu.