Baznīcas sekretāra darba apraksts

Baznīcas sekretāri vai baznīcas sekretāri ir atbildīgi par visām administratīvajām funkcijām viņu baznīcā. Viņi sagatavo paziņojumus par sabatu vai citām svinībām, kā arī uztur biznesa un baznīcas valdes sanāksmes. Finanšu pārskatiem, ceturkšņa vai gada ziņojumiem un vairumam citu baznīcu dokumentu ir jābūt likumīgi pieejamiem sabiedrībai. Baznīcas darbinieki pārliecinās, ka visi ieraksti ir precīzi, kopēti un publicēti vai publicēti baznīcas locekļiem un plašai sabiedrībai.

$config[code] not found

Stiprās puses un prasmes

Baznīcām ir atšķirīgas prasības ierēdņiem, bet lielākā daļa pieprasa, lai kandidāti būtu baznīcas locekļi labā stāvoklī.Bieži vien kandidāta vēlme un spēja veikt uzdevumus ir tikpat laba kā pierādīta pieredze. Sekretāriem ir jāzina draudze un jāapzinās grāmatvedība. Viņiem ir nepieciešama acs par detaļām, laika vadīšanas prasme, salasāms rokraksts un spēja ātri un precīzi ņemt piezīmes.

Izplatīšana un komunikācija

Baznīcas ierēdņi bieži ir atbildīgi par dažādiem uzdevumiem, kas var ietvert telefona zvanus vai sabiedrisko attiecību pasākumu vadīšanu. Viņi kārto un izplata vēstules, apstrādā e-pastus, sūta pateicības piezīmes un ieraksta informāciju par baznīcas locekļu starpposmiem, piemēram, kāzām, kopienām, bāra mitžām vai bērēm. Biedri bieži atsaucas uz savu baznīcas piezīmēm, direktoriju vai ziņojumu dēli, lai redzētu, kas ir jauns. Ierēdņi regulāri atjaunina šo informāciju, nosūtot informāciju par sanāksmēm, notikumiem un paziņojumiem.

Atnācis jums ar Sapling

Dokumentācija un uzturēšana

Baznīcas ierēdņi ir pilnībā atbildīgi par visām veidlapām un ierakstiem, tostarp deputātu nodošanas vai atlaišanas dokumentiem, parakstīšanās dokumentiem, izmaksām un bilancēm, kuponiem, kvītīm, kristību sertifikātiem un komiteju sarakstiem. Mācītāji vai baznīcas administratori var novirzīt ierēdņus veikt citus būtiskus pienākumus, piemēram, rēķinu apmaksāšanu, nodokļu datņu uzturēšanu un biroja iekārtu izsaukumu plānošanu. Daži ierēdņi veic apsaimniekošanas uzdevumus ap biroju un izveido vai pasūta rotājumus un preces brīvdienām un svinībām.

Ienākumi un perspektīvas

Saskaņā ar CareerBuilder datiem baznīcas ierēdņu vidējā alga 2014. gada jūlijā bija 32,540 ASV dolāru gadā. Baznīcu ierēdņu nodarbinātības perspektīvas var ietekmēt baznīcu izaugsme. Saskaņā ar Vadības tīkla 2010. gada Lielo Baznīcas algu un pabalstu ziņojumu, visas baznīcas, kurās ir vairāk nekā 10 000 biedru, palielinājās no 2009. līdz 2010. gadam. Šajā laikā pieauga arī 2999 locekļi.